Miért szédülök?

Figyelt kérdés

Igy kezdődött: Szilveszterkor ittam pár pohár pezsgőt (teli hasra) Már ebédnél émelyegtem, nem éreztem magam teljesen jól. Utána lefeküdtem pihenni, utána valamivel jobb lett. Aznap éjjel mikor aludni próbáltam, és jobbra-balra fordultam. Több másodperce beszédültem. (volt hogy háton fekve is) Ergo émelyegve fekszem, szédülve kelek. Még most is tart ez émelygés egy minimálisan, de esténként a szédülés még mindíg fennáll. Mi okozhatja ezt? Mit lehet ilyenkor tenni?

UI: NEM VVAGYOK/VOLTAM MÁSNAPOS



2021. jan. 4. 14:56
 1/4 anonim válasza:

Szerintem egy diéta nem lenne rossz. Mármint lehet elrontottam a gyomrod, és ezért. Vagy kevés vizet iszol, nekem attól szokott lenni.

Vagy alacsony vérnyomásos vagy.

Vagy nem alszol.

Kb ennyit tudok. Ígyál, több vizet, diétázz pár napig, aludj jó sokat, és feküdj, igyál kávét, hátha felmegy a vérnyomásod(ha az a baj) ha nem használ, hívd fel az orvost.

Remélem jobban leszel:)

2021. jan. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, így lesz (:
2021. jan. 4. 17:39
 3/4 anonim ***** válasza:

Igyál egy kis teát és egyél egy kis zöldséglevest vagy forró húslevest...

Hogy vagy???

2021. jan. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azóta elkezdtem egy "ivókúrát" ami napi másfél liter vízből áll, szedek mellé magnéziumot és supradint. Valamivel csökkent a szédülés, de néha amikor alszom még mindig beszédülök néha. Összességében jobban
2021. jan. 8. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!