Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért csinálok kényszerből...

Miért csinálok kényszerből dolgokat?

Figyelt kérdés
Sziasztok, lehet sokan nevetni fogtok de ez valós probléma nálam. Lassan egy éve nincs olyan nap hogy ne feküdjek le anélkül hogy: megnézzem az ajtót hogy zárva van, és miután megnézem még többször próbálom nyitogatni a csukott ajtót hogy biztos zárva van-e. Megigazítom a szobám függönyét(ajtó helyett függönyöm van)ami akár több percig is eltart, vagy hogy megigazítom az ágyam lepedőjét/megnézem a szobám sarkait hogy van e ott valami. (Pók) Próbáltam már olyat hogy ugy fekszem le hogy ezeket a dolgokat nem teszem meg, de akkor eléggé furan erzem magam es neha azthiszem hogy peldaul ezek miatt nem tudnek elaludni. Bocsi hogy valamit érthetetlenül írtam de késő van és nagyon kíváncsi vagyok hogy mi lehet ez.

2021. jan. 20. 02:17
 1/5 A kérdező kommentje:
Oh igen, és 14/F
2021. jan. 20. 02:17
 2/5 anonim ***** válasza:
Valami trauma ért régebben,amit nem bírtál feldolgozni,de lehet az emléke már a tudatalattidban van,és így kompenzálod a régi rossz dolgot ami történt,azt hiszed hogyha kényszeresen cselekszel akkor megfog változni valami tőle,vagy nem fog mégegyszer megismétlődeni.
2021. jan. 20. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

OCD?

[link]

2021. jan. 20. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
OCD
2021. jan. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kiskoromban valóban ért pár trauma.
2021. jan. 20. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!