Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért érzem úgy, hogy ki...

Miért érzem úgy, hogy ki futok az időből? Hogy rövid az életem?

Figyelt kérdés

Nem tudom miért de amikor a jövőmön elmélkedek akkor úgy érzem, hogy ezek nem fognak bele férni az életembe.

Tegyük fel, hogy 18-19 évesen meg házasodok és 20 évesen már gyerekünk lesz. Ha erre gondolok akkor úgy érzem, hogy nagyon kevés időm marad a férjemre. De tegyük fel, hogy megyek egyetemre akkor még túl későnek érzem a házasságot és a gyerek vállalást. KB 50-60 évesen fogok meghalni, és még szeretnék egy csomó dolgot csinálni. Mit tegyek? Miért van ilyen érzésem? Azért mert a cigányok nagy része nem éli meg a tényleges öreg kort?

Valaki segítsen! Mit tegyek, hogy ne legyen ilyen érzésem?!



#család #munka #élet #jövő #Jövő építés #Élet színvonal
2021. jan. 20. 13:13
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Az emberek nagy része nem házasodik és vállal gyereket 18-19 évesen, és nem hal meg 50-60 évesen.
2021. jan. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom de roma vagyok és nagy valószínűséggel így fog telni a következő pár évem....
2021. jan. 20. 13:21
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem fogsz meghalni ilyen fiatalon.

De becsülendő, hogy egyetemen gondolkozol. Ha megteheted,hogy nem mész férjhez,nem szülsz fiatalon, akkor ne tedd. De ha a hagyományok miatt muszáj,nálatok sajnos akkor így telik le az élet. Asszonyka gyereket nevel és kuss a neve

2021. jan. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 1Léna ***** válasza:

Nyugi. Nem kell kapkodni.

Kívánom, találd meg azt a társat, aki téged szeret, és akit te is szeretsz. Azt akit szeretnél Te boldoggá tenni, és aki Téged szeretne boldoggá tenni az életben. Ha megtaláltad, akkor Vele közösen tervezzetek tovább. Addig pedig élj, tanulj, vagy dolgozz, éppen ami következik. Szerencsére nem tudjuk előre meddig élünk, s ez így van jól.

2021. jan. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azért manapság ritka, hogy 50-60 évesen valaki meghal.

Ha egyetemre mész az öt év.

Harminc éves korod elött már babázhatsz is.

2021. jan. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kapunyitási krízis?
2021. jan. 26. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!