Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem tudok könnyen...

Miért nem tudok könnyen barátokat szerezni? Miért szar le mindenki?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Olyan problémám lenne, hogy úgy érzem napok óta hogy mindenki leszar, csak akkor keresnek ha házifeladat kell, vagy bármi.. nekem ez nagyon szarul tud esni és általános iskolában is pont ugyan ezt éltem át amit most. Úgy érzem hogy egyedül a családomra számíthatok, ők mindig adnak egy kis pozitív löketet. A legjobb barátnőm is már csak akkor ír ha megkérdez valamit, vagy ha nem ért valamit. Én szinte mindig írok neki, és érzem hogy nem akar velem beszélni.. suliban ugyan ez van..

(Voltam egy 6 fős csoportban, és engem leszartak, nem szóltak hozzám. Mintha ott sem lennék..)

Szerintetek mit tegyek, mit kellene csinálnom hogy ne hazug, hamis barátaim legyenek? És hogyan barátkozzak könnyen?

(Kicsit befelé húzódó vagyok, de beszélgetni szeretek emberekkel)


18/L


2021. febr. 4. 14:05
 1/10 A kérdező kommentje:
És azt még hozzáteszem, hogy akik el szokták mostanság kérni a hf-ot azok a suliban leszarják a fejem, de ilyenkor tudnak jópofizni... (bocsánat a csúnya szavakért)
2021. febr. 4. 14:06
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ők nem a barátaid. Suliban nekem se voltak. Neten ismerkedtem, az bevált, nagyon kedves embereket tudtam megismerni. Egymás szalagavatójára is elmentünk, a tavaszi szünetben és nyáron együtt csináltunk programokat.
2021. febr. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én is szörnyen magányos vagyok. Rengeteg ember vesz körül, de sose én érdeklem őket hanem a munkám illetve hogy híres vagyok. Nem látnak tovább egyszerűen, nem látják az embert. Úgy tűnik te is csak a házi miatt kellesz nekik, nem magadért.


Ha gondolod nekem írhatsz!

21/F

2021. febr. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy olyan témákról beszélsz ami nem érdekli őket rám pl régen sokat panaszkodtak hogy hülyeségeket beszélek sztem mert más volt az érdeklődési köröm. Halgasd ki a többieket hogy miről beszélnek és próbálj meg te is bekapcsolódni azokba a témákba
2021. febr. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
4-es válaszoló: sokszor kerül elő olyan téma amibe én is beszállok és mások beszélnek róla de egy idő után újra lesz.rják a fejem:(
2021. febr. 4. 17:18
 6/10 A kérdező kommentje:
És még annyi, hogy interneten is ismerkedtem még pár éve, lettek is internetes barátaim. Egy ideig nem beszéltünk de aztán létrehoztunk egy csoportot és ott beszéltünk még nyáron. De most megint szinte letojnak, pedig megigérték hogy írni fognak és nem fognak elhanyagolni.. hát látszik nagyon😕
2021. febr. 4. 17:20
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
4 es vagyok. Akkor nem tudom miért nem figyelnek rád. De ha gondolod irhatsz nekem én szivesen beszélgetek mindenkivel🙂
2021. febr. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az írás elidegenít. Az élőszó jobb. Hívj el egy barátot valahová! Akár egy sétára vagy magatokhoz. Vagy simán hívd fel telefonon!


Hogy kell érteni azt h befelé forduló vagy és beszélgetős is egyben? Bárkivel tudsz beszélgetni bármiről?

2021. febr. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
8-as válaszoló: úgy értettem hogy ha valaki felhoz egy olyan témát ami engem érdekel, akkor eltudok vele beszélgetni órákig, de amúgy meg nem vagyok annyira beszélgetős típus.
2021. febr. 11. 13:30
 10/10 anonim ***** válasza:

Akkor közös téma kell.


Te miről tudsz és szeretsz beszélgetni?

2021. febr. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!