Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Zavar, hogy nem tudom intenzív...

Zavar, hogy nem tudom intenzíven megélni az érzéseim. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogyha például történik valami örömteli dolog és körülöttem mindenki lelkesedik meg örül, én meg csak így vagyok, hogy hát oké. Ugyanez ha szomorú esemény van. Én is szomorú vagyok meg rossz csak ezzel is úgy vagyok, hogy hát ez van. Úgy nagyon felületesen érzek. Vagy nem is tudom hogy fogalmazzak. Nem tudom, higy mindig ilyen voltam-e mert most kezdtem csak rá felfigyelni, hogy én nem reagálok olyan intenzíven dolgokra mint mások a környezetemben. Ez eléggé kihat a kapcsolataimra is. Örülök ha valami pozitív történik a barátaimmal csak nem tudom úgy lereagálni. Meg nem tudok olyan lelkes lenni. Ilyen "ez van" érzés van bennem mindig. Más valaki ugyanígy? Titeket ez zavar?

2021. febr. 11. 17:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar. Biztos, hogy a barátaid?
2021. febr. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, a barátaim. Semmi nem ráz meg, nem ráz fel. Olyan érzelemmentesnek, érzéketlennek érzem magam
2021. febr. 11. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!