Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ki hogy érzi magát ebben a...

Ki hogy érzi magát ebben a covidos szituációban? Főként olyan válaszokra lennék kíváncsi, hogy akik szigorú karanténban éldegélnek vagy akik csak nagyon ritkán teszik ki a lábukat az utcákra. Ki hogy viseli?

Figyelt kérdés
Megvisel titeket? Hogyan küzdötök ellene, mit találtok ki, hogy értelme legyen a napjaitoknak?

2021. febr. 16. 20:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%

Marha jól elvagyok. :)


Dolgozok, eddzek, videójátékozok, könyvet olvasok. Nem filózok rajta igazán, hogy úr Isten, mit kéne még csinálni. :D

2021. febr. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
58%

Introvertált egyetemista vagyod, de azért megvisel.

Gyakran egész nap laptop elõtt ülni, tanulni, látni az embereket, akiket nem ölelhetek meg.

Próbálok nem beragadni a monotonitásba, DIY dolgokat csinálok, zenét hallgatok és elképzelem, hogy koncerten vagyok, kipróbálok új recepteket. Ha épp nem folyik ki a szemem, olvasok.

2021. febr. 17. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
68%
Én boldog lennék ha otthon maradhatnék, és nem kellene a gyerekeimet sem iskolába vinni, főleg mert nálunk nagyon gyorsan nő a fertőzésszám jelenleg. Legyen hálás aki otthon lehet és nagyjából biztonságban érezheti magát.
2021. febr. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%

Kicsit macera hogy 7-kor bezár a bolt, illetve nem lehet akármikor éjszakába nyúlóan társasozni a haverokkal.


Kb ennyi.

2021. febr. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 everlight ***** válasza:
72%
Tönkretették a gazdaságot,az embereket,egy olyan semmi vírus miatt ami az emberek 98 százalékára nem veszélyes,többet ártottak a korlátozások mint amennyit érnek,semmilyen hatással nincs a korlátozások egy járványra sem.
2021. febr. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
64%
Nyugodtan ki lehet menni a természetbe, sőt, azt kell is! Kerülöm a tömeget, betartom az előírásokat, de már nem érdekel igazán a téma. Introvertáltként alig érzek különbséget.
2021. febr. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
22%

@17:30


Na meg is érkeztek az árufeltöltő hobbivirulógusok.

2021. febr. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 everlight ***** válasza:
30%
A szánalmas magányos pancsereket nyílván nem érinti semmi korlátozás.A gyáva hipohonderek még örülnek is a korlátozásoknak.A kitartott ingyen élőket sem érinti.
2021. febr. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom... 16 éves vagyok, pont a korlátozások előtt lettem iszonyatosan szerelmes. Elvileg a legszebb éveimet töltöm itthon. Minden nap úgy ülök géphez, hogy nem tudom meddig lesz ez még így. Minden nap órákat írok és videochatelek a sráccal, közben meg szenvedek mert ez semmi. Extrovertált emberként maga a pokol. De ennek ellenére sem érzem azt hogy bármi ilyet mondhatnék... Magányos pancserek... vannak olyan emberek akik szeretnek egyedül lenni, de nem érzem magam akkora f@sza csávónak, hogy ilyen hangsúlyban beszéljek akárkiről is. A gyáva hipohondereknek igazából valahol van alapjuk... Egy egészséges embernek ez a vírus semmi, de egy öregebb családtag, vagy alapból betegebb embernek ez igenis problémás. Sőt! Ismerőseim haltak meg a vírusban :D. Lehetsz dühös a vírusra... Én is az vagyok a fr@ncba kívánom az egészet, de nem fer ezért mindenkit szidni aki ebben helyzetben jól érzi magát... Legalábbis szerintem
2021. febr. 17. 22:29
 10/13 anonim ***** válasza:
54%
Igazad van, kérdező! A 8-as borzasztóan primitív kommentet írt. Amúgy nagyon jólesett olvasni, hogy extrovertáltként megértesz minket, ritka az ilyen ember, aki nem szól be! Köszi tényleg!
2021. febr. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!