Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Írok nekem torzult gondolatoka...

Írok nekem torzult gondolatokat, személyiségjellemzőket, tulajdonságokat?

Figyelt kérdés
Amik nektek szotak lenni, vagy csak amúgy?

2021. febr. 17. 22:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Torzult gondolat van bőven,de nem írom ki nyilvánosan,pontosabban ez senkire nem tartozik,nem is tudja senki rajtam kívül.
2021. febr. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Írj példát kedves kérdező.
2021. febr. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Oké, pl az empátia, a kötődés és a szeretetvágy szánalmas ösztöne a gyengeség börtönébe zárja az embereket, mert menekülnek a ridegség és a szomorúság szenvedésétől, és amikor a naiv kis börtönük kipukkad, akkor traumatizálva nyomorognak abban, ami elől menekültek.


Nem ez a világnézetem, ne értsétek félre, csak ez pl egy torznak modnható gondolat.

2021. febr. 18. 00:19
 4/5 anonim ***** válasza:
81%

Nagyon szubjektív, hogy milyen gondolat a torz, hisz az egyén teljesen normálisnak tartja eszméit. Hitlerben se fordult meg egy percre sem, hogy nem helyes, amit csinál. Leírom azt, amire a pszichiáterem a legfurábban nézett.

Hosszú ideig próbáltam magamból kiírtani az érzelmeket és mai napig irigykedem a pszichopatákra. Az érzelmek a legösztönösebb cselekvéseink, ezek eltűnésével az ember csakis racionális ítélőképességeire lenne bízva, nem lenne semmilyen befolyás. Ragaszkodás, megfelelési kényszer, szomorúság nélkül el lehetne érni a tökéletes szabad állapotot. Mindenki valaminek a függője, legyen az drog, nemiségek, család, hatalom, valamiért küzd, valaminek a szolgája. Ha ez nincs meg, az egyénen úrrá lesz a depresszió. Ha viszont azt nem érezné, meglenne a tökéletes állapot, ahol képes a teljesen objektív szemléletre, racionális gondolkodásra, semleges döntéshozásra.

Az ösztönöket viszont lehetetlen kiírtani. Annyit sikerült elérnem, hogy nem érzek szomorúságot és a sírás sem megy. Pont az empátiám lenullázása lett a teljesíthetetlen akadály.

2021. febr. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
77%
Az én mások szerint torzult gondolkodásomnak az a lényege, hogy bosszút akarok állni az egész világon, mert itt, ebben a világban mindenki csak bántani tudott engem. Részletesen nem szeretném az egészet kifejteni az interneten úgy, hogy bárki elolvashassa.
2021. febr. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!