Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Csak én vagyok ilyen?

Csak én vagyok ilyen?

Figyelt kérdés
utálok ölelni.illetve ha rokonokról van szó akkor szivesen ölelem meg őket,KÉTSZER.érkezéskor,és távozáskór.de nem erről beszélek,hanem amikor barátokat kell megölelni.egyszerűen utálok barátokat ölelni,minek kell egyáltalán?annyira feleslegesnek tartom...vagy amikor úgy viselkedik két lány egymással(akik Csak barátok) mint két leszbikus..puszilgatás,összebújás,becézgetés..minek???

2021. febr. 19. 17:43
 1/3 anonim válasza:
100%
Nem, nem csak te vagy ilyen, ismerek még ilyen személyeket. Azért ölelik meg egymást a barátok, mert így is kifejezik a másik iránt érzett szeretetüket, kötődésüket. És amikor ,,úgy viselkedik két lány egymással mint két leszbikus" az is ugyanez, főleg ez érzelmesebb lányok, így fejezik az előbb említettek. Szerintem az ölelés egy szép gesztus de nem kell mindenkinek szeretnie :)
2021. febr. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedül!

Kézfogás, pacsi. Én ennyit bírok, nem akarok, nem szeretek másokat fogdosni, ölelgetni, paskolni, simizni, stb. És azt sem szeretem - vagyis inkább gyűlölöm - ha mások csinálják velem!


Kivéve persze a párommal kapcsolatos testi kontaktusokat! :)

2021. febr. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nyugi, én is ilyen vagyok. Szerintem még egy csomóan.
2021. máj. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!