Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi van velem? Inkább már...

Mi van velem? Inkább már meghalnák mint ez legyen velem! 17/L,18 leszek 2 hónap múlva

Figyelt kérdés

Hei.👋🏻új vagyok itt. Nem tudom már mit tegyek. 4 éve vannak problémáim,mindig más...egyikből ki gyógyulok,jön a másik...eddig nem voltak ennyire vészesek. :( Egész életemben elég szégyenlős voltam..de most..mintha nem is én lennék. 1 éve szakítottam a pasimmal aki sokkal idősebb volt tőlem,láttam itt egy hasonló kérdésben hogy elég nagy korkülömbség volt a két személy között. Mindegy. Szakítás után lettem ilyen.. szakítás után találkoztam egy pasival akivel első találkozáskor már szex is volt(orális)utána soha többé nem találkoztam vele. Nagyon nagy bűntudatot éreztem. Mert ezeket a dolgokat mintha nem is én csinálnám hanem valaki mintha irányítani akarná a gondolataimat. Több pasival is beszéltem eddig,valamelyiknek nud képet is küldtem magamról, utána jött ismét a bűntudat és a félelem. Beszéltem egy pasival aki meg is fenyegetett hogy felteszi a beszélgetéseinket a netre. Ez elég rég volt..nem történt semmi végül eddig. Most pedig van egy pasi akivel találkoztam is már kétszer, az első randin volt petting,a másodikon orális szex,nagyon perverz beszédeim vannak ,a pasi is mond perverz dolgokat mert lehet gondolja nekem ez bejön de nem így van! A beszédemet sem tudom kontrollálni, ez a pasi azt mondta hogy szerelmet nem érez még irántam de nagyon kedvel, lelkileg is. Ismeri a problémáimat is. A találkozásunk amúgy meg a beszélgetésünk után 4 hónappal volt ,mert neten ismerkedtünk, ismertük már egymást régebbről. Anya is ismeri mert hát itt is nagyon nagy a korrkülömbség. Anya tudja hogy beszélünk de nem tudja hogy mi történt köztünk. A pasi azt mondta hogy ettől több nem nagyon akarná hogy történjen mert nem akarja hogy szenvedjek úgyhogy maradjunk barátok pedig tudja nagyon jol hogy szerelmes vagyok belé de próbálja jól kezelni a helyzetet. De közben rá írtam az exemre akivel elég sokat beszélünk fogalmam sincs hogy miért(márvagy 5-ször szakítottunk de még mindig azt mondtam neki hogy szeretem és vissza akarnám kapni pedig egyáltalánnem így van!,ő meg mondta hogy ő is érez valamit még irántam,de persze soha többé nem lennékmár vele), és vele is szoktunk még mindig perverzül beszélni. De már letiltottam. Azt is mondtam neki hogy kibe vagyok szerelmes pedig ismeri és most félek hogy vissza fogja mondani neki mert hát ismeri is.

Ettől a pasitol megkérdeztem hogy ugye nem gondol könnyű nőcskének hogy az ágyában kötöttem ki már második találkozáskor ...azt mondta nem.😭én nagyon akarnám hogy belém szeressen de nem tudom mit tegyek. Azt mondta hogy lehetnék majd a lakótársa de csak barátilag lakjunk egy lakásban.

Amúgy járok pszichológushoz is meg tök megértő családban nőttem fel meg minden. Nem tudom mi lehet velem a probléma. De már nagyon kezd elegem lenni abból hogy ilyeneket csinálok.😭úgy gondolom inkább a halált választom csak ne történjenek velem ilyenek.😭😭😭 Nem akarok hogy k*rvának gondoljanak.😭

Annyira mocskosnak érzem magam..



2021. febr. 22. 17:48
 1/7 A kérdező kommentje:
Mellőzétek a sértő beszólásokat kérlek mert így is nagyon rosszul vagyok.
2021. febr. 22. 17:49
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Fordulj szakemberhez!
2021. febr. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg fordulj orvoshoz és ezt nem bántásból mondom. Nem gondollak ribinek, meg semmi ilyesmi, de ha nem tudod kontrolállni a beszédedet és a cselekedeteidet ott szükség van segítségre.
2021. febr. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem ha ez igaz, a te problémád qurva egyszerű.

Szexualitásod hajdanán vagy, mikor a tested már érzi, hogy több kéne neki, mint amit a "józan eszed" diktál.

Szerintem nincs veled semmi baj, ezt az egészet azért érzed gondnak, mert el nyomod magadban.

Próbálsz nem az lenni ami vagy.

Perverz dumák, meg stb...

A te korodban (igaz férfi vagyok) de minden nőt meg b.asztam akit lehetett, és igyekeztem a lehető lég perverzebb lenni,ha volt hozzá partner.

Tehát ha úgymond szabadjára engeded a vágyaidat, és nem akarod mindenáron visszafolytatni, elég nagy kő fog le szakadni rólad.

Ez évek, és tapasztalat...

34/F

2021. febr. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Huuu, akár hiszed akár nem kicsit jártam hasonló cipőben mint te.


Sajnos bármit csinálsz, ameddig nem határozod el magad, hogy minimum két hónap ismerkedés előtt nem fekszel le palival, addig könnyű vérű leszel. Akár tala, akár nála, akár nálad vagytok, akkor sincs szex. Ezt te döntöd el. Nagyon nehéz elhatározás, főleg ha kívánod, de ki kell bírni.


Nekem borzasztóan nehéz volt meglépnem, elsőre nem is ment. Szóval nehéz leszokni a r*banckodásról. Mert sajnálom de r*banc vagy jelenleg. A lakótársas egyébként dugópartnernek akar, nehogy bedőlj neki. Én is r*bancos az voltam. De, ahogy én is hiszek benned és tudom, hogy te is képes vagy leszokni erről. Csak kitartónak kell lenned és elhatároznod magad.


De bármibe kezdesz bele egy, mindenek feletti legfontosabb dolgot kell eldöntened. Lesz*rsz minden palit. Ne érdekeljen, hogy mit mondanak rólad.


Fapinának fognak nevezni, zsarolni fognak érzelmileg keményen, erre készülj fel. Undorító egy népség tud lenni a férfi faj ha szexet akar. De hidd el megéri. Több pali is szaladt el mikor a 2. tala után nem volt szex. Jött a ne legyél már maradi, tudom, hogy akarod, meg élvezni fogod, ha szeretsz ne kínozz, szerelmes vagyok beléd így úgy stb szavak de nem szabad foglalkozni vele. 100%-ban kamu. Nem szabad gyengének lenni.


Megmondtam, hogy nekem korai és sok idő mire megnyílok.....aztán jött egy pali aki annyit mondott, hogy rendben, akkor várni fogok .....huuu na az, az őszinte volt, szívből jövő. Akkor éreztem magam először igazán szeretve. Persze meg is várattam vele. Nagyon jó volt minden. Persze az enyhe nagyképűségemet meghagytam, nem szabad azt hinni a paliknak, hogy övék a világ, kicsit a tökére kell lépni :D hidd el, ha kivárja a két hónapot, fog teperni, hogy meg is tartson. Meg persze én is szeretgettem. Így pedig minden igazi volt.


Röviden, ha azt akarod, hogy valódi férfi párjaid legyenek, akkor valódi nővé kell válnod. Ez pedig igen, saját magad megzabolásával jár. Ha ez a célod kitartást. Nekem nagyon megérte, azóta ismét igazi nőnek érzem magam, aki a férfiaknak nem hús, hanem arany ékszer akinek a megtartására büszkék.


Ja és ne teperj pali után. Az egy lánytól gáz. Hidd el ha nem vagy csúnya, nem lesz semmi baj. Plusz sok rendes pali van, keress olyat. Esetleg próbáld ki a tindert, az nagyon jó önbizalom bomba. Plusz barátnőm ott fogott ki egy halál rendes, hűséges palit akit más nő nem is érdekel rajta kívül.


Az előzőre meg ne hallgass. Attól, hogy kívánod a szexet még nem jó dolog r*bancnak lenni. Ez kb olyan, hogy ha kedvem támad ölni, akkor nem rossz dolog gyilkosnak lenni. Távoli hasonlatnak hangzik, de a kettő hasonló, mivel a tested dobálásával az értékedet ölöd. De képes vagy, hogy változz, mindent bele. :*

2021. márc. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ja még valami, ne fügj a férfiaktól. Gáz. Erős nő az független. Eleinte én is KOMOLYAN, ultra Depressziós voltam párkapcsolat nélkül. Azt éreztem értéktelen vok és egyedül fogok meghalni.....De ez marhaság. Mindig jött valami, ahogy neked is.


Élvezd, hogy szingli vagy, hogy bármit tehetsz. Hogy szabad vagy. Legyen hobbid. Próbáld ki a számítógépes játékokat. A VILÁG LEGJOBB HOBBIJA. Én nagyon ráfüggtem, néha jobb mint mikor palim van, plusz normális palik szeretik ha kocka vagy:D

2021. márc. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szia, paliként szerintem érthető, hogy nehéz ellen állni a hormonoknak. De tényleg igaz, hogy a nehezen megközelíthető lányokat jobb érzés megszerezni. Ha pedig megérzem a lányon, hogy könnyű vérű, akkor az teljesen mást hoz ki.


Szerintem önértékelési problémáid vannak. Én paliként sajnálom, hogy így ki használnak a palik :/ én 21/f vagyok. Mindig utáltam az ilyen lélek törő embereket, akár fiú, akár lány legyen. Kéne találnod valakit aki rendbe rak lelkileg. Dicsérget, a tenyerén hordoz.


Sajnálom, hogy rosszul vagy. Barátnőm, mindig szomorú volt előttem és sokat volt depressziós. Viszont miután összejöttünk, nagyon jól lett. Jó valakivel beszélni aki olyannak szeret amilyen van. Figyelek, hogy ezt éreztessem vele, meg ő is szokta éreztetni velem. Próbálj meg ilyen palit találni.


Igazából szeretek emberekkel beszélgetni, meghallgatni a kínjaikat. Ha esetleg nagyon van valami. Anonimban leírhatod a gondjaid és megpróbálok rá reagálni érdemileg. Igazából pedig az, hogy akarsz változni, az már az első lépés, erre pedig legyél büszke.

2021. márc. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!