Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Akárhányszor problémám támad,...

KittyhOWO kérdése:

Akárhányszor problémám támad, rossz a kedvem az evéshez fordulok..nem tudom mit kellene tennem? Többi lent

Figyelt kérdés

Általában ha valami baj történik velem mindig megyek és úgy érzem, hogy nekem ennem kel, sajnos ez már odáig fajult, hogy elértem a 120kg-os testsúlyt, szeretnék változtatni rajta , sokszor futottam már neki, de nem sikerült valami mindig vissza lökött. Azt a tanácsot kaptam páromtól, hogy keressek valami dolgot ami azt a hatást keltheti bennem amitől lenyugszok amikor valami problémám van. Beszéltünk az E-cigarettáról amikor csak a vízgőzt szívja be az ember , és akkor lenne esetleg egy finom epres íz a számban és a gőz kifújása által kicsit lenyugodnék ( mert nem cigarettáztam életemben soha, nem is szeretnék és undorodom már a szagától is , nikotin függő pedig nem szeretnék lenni) Előre is köszönöm az építő jellegen alapuló segítő válaszokat! <3 19/L

Esetleg valakinek lenne más jó ötlete ami segíthet a problémámon?

(A kategória azért önismeret mert nem fogyókúrás tanácsokat kértem hanem segítséget egyfajta függőség csillapítására !)


2021. márc. 8. 23:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Szétkell szedni a lelked és újra összerakni. Direkt legyél olyan helyen ahol biztos, hogy nem tudsz enni és direkt csinálj problémákat, hogy rossz kedved legyen. (Biztos kapni fogom másoktól, hogy mekkora hülye vagyok, de nekem ez bevált [ nem pont így, de hasonlóan])
2021. márc. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Van elég problémám ígyis xD És enni sincs mit , azonban hamarosan költözöm el páromhoz abban reménykedem ott majd valahogy sikerül össze hoznom valamit :) , de köszönöm a tanácsod lehet benne valami, ha minden kötél szakad majd gondolok erre is
2021. márc. 8. 23:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Enni lehet, csak nem egy heti adagot. Egyébként igyál valamit, ami nem tocsog a cukorban és szénsavban. Pl. teát.
2021. márc. 9. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#3 De attól nem múlik el az éhség érzet, sem pedig jobb kedvem nem lesz tőle, ezért keresek valami olyasmit ami leválthatná az evést és jobb kedvre tud deríteni.
2021. márc. 9. 01:12
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem, de a súlyod igen. És ha nem üres a hasad, akkor kevesebb kaja fér bele.

Van egy párod, mi kell még?

Miért vagy szomorú?

2021. márc. 9. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!