Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miert szeretnem hogy sajnaljanak?

Miert szeretnem hogy sajnaljanak?

Figyelt kérdés
Az lenne a kerdesem hogy miert szerwtnem hogy sajnaljanak?Mindig azt szeretnem hogy tortenjen valami rossz.Mindig van bennem a sirhatnek de nemtudom miert.Miota a szuleim elvaltak (tobb mint egy eve)nemtudom mivan velem,mikor ittas allapotban vagyok mindig kifecsegem a gondjaim mindenkinek es masnap megbanom.Azt szeretnem hogy sajnaljanak vagy hogy tortenjen valami rossz amiert magam sajnaltathatam.Mostis ittas allapozban vagyok azert irok ide.Felek attol hogy bediliztem.Szeretnek voldog lenni de mikor boldog vagyok azt szeretnek hogy tortenjen valami nagyon rossz amiert sirhatok.Nemtudom mivan velem de kb fel eve ez van ,panikrohamom is volt kb 2 szer az elso nagykn durva volt ,azthittem meghalok.Kozben pedig azt szeretnem hogy egy fuggetlen boldog no legyek akit mindenki irigyel a voldogsaga miatt.Nemtudom mit tegyek.Sokszor meg hazudok is,eltulzom a dolgokat mikor valami szar emleket meselek.Mit tehetnek?Nem akarok ilyen lenni,gyulolom azokat akik sajnaltatjak magukat.Fiukkal inkabb joba vagyok,a lanyokkal nem jovok ki valami jol.Most nincs egy legjobb baratom max a tesvterem de o neki nem merem elmondani ezt mert felek lenezne.Valakivel volt/van hasonlo es mit tett?
2021. ápr. 14. 20:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Egyik tippem az lenne, hogy vannak benned negatív érzések, a válással kapcsolatban pl. És ezeket szeretnéd kiadni. És az ha látod, hogy sajnálnak, az neked egy olyan visszajelzés, mintha megengedné a másik, hogy kiadd neki magadból. Meg ugye gondolom szeretetre és figyelemre is szükséged lenne. Azért akarod, hogy rossz történjen, mert jelenleg nem érzed, hogy eléggé sajnálnak. Nekem ez az első tippem, nem tudom mennyire találtam el, de szeretnél megszabadulni a benned lévő érzelmektől, és a többi (hogy sajnáljanak, vágy a rosszra), azok módok, amikkel ezt el akarod érni.
2021. ápr. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!