Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van hogy emlékekről álmodtok?

Van hogy emlékekről álmodtok?

Figyelt kérdés

Rengeteg filmben, könyvben van úgy, hogy a karakterek komplett emlékekről álmodnak. Pl ha valakit baleset ér, akkor rémálomként azt újra és újra átéli.

Nekem ilyen sosem volt, pedig vannak traumatikus élményeim is, de nem szoktam konkrétan úgy tudattalanul álmodni róla, főleg nem úgy, hogy apró részletekre emlékeznék. Pl egy filmben a lány újraálmondja elrablását és hirtelen felfigyel az elrablón lévő tetkóra, ami segíti a nyomozást.

Szerintem ez nem realisztikus. Veletek fordult már elő ilyesmi vagy hasonló?



2021. máj. 8. 14:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem történtek velem traumatikus események, de amikor egy régi dologgal kapcsolatban álmodok, akkor az torzult formában jelenik, nem olyan, mint az emlékem az adott eseményről.
2021. máj. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, sokszor.
2021. máj. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!