Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Gáz ha Narutos háttérképem van?

Gáz ha Narutos háttérképem van?

Figyelt kérdés

Alapból nem látszik rajtam, hogy szeretem az animéket. Háttér képnek viszont mindig valamilyen animéset választok. Jelenleg egy Narutos van, és egy srác akivel akkor találkoztam először megjegyezte nekem, hogy ez gáz. Mennyire általános ez a vélekedés?


(Egyébként ugyanúgy ez lesz a háttérképem, csak kíváncsi vagyok, hogy ez mennyi általános vélemény)


A válaszokat előre is köszönöm!



2021. máj. 10. 12:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nem
2021. máj. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz ☺️
2021. máj. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért ha valaki szereti az autókat és beállít egy háttérképet tegyük fel egy Porschéról az gáz?

Szerintem az gáz ha valaki leszól valakit amiatt, hogy az illető milyen dolgokat szeret.

2021. máj. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

Egyáltalán nem gáz, nincs ezzel semmi baj. Mindenki mást szeret, és mást nem. Ne törődj mások véleményével, ha neked tetszik akkor csináld! Ez a te életed, nem az övé. Nekem is Narutos hátterem van, leszarom ha leszólják, semmi közük hozzá szerintem.


Üdv: egy Naruto fan

2021. máj. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem.


Nekem Alien-es És Predator-os.

Mondjuk mindkettőt én rajzoltam.


[link]

[link]

2021. máj. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Melyik az?
2021. máj. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is animés, amolyan ( ͡° ͜ʖ ͡°) hátterem van. :'D Mondjuk a barátnőmön kívül senki nem tud róla érthető okokból, de ha csak sima animés kép lenne, biztos nem szégyellném. Nyilvános helyre mondjuk akkor sem vinném azért, hogy elkerüljem a gyökerek beszólásait, de az ismerőseim közül senki nem szólna le érte. A lényeg az, hogy amíg nem korhatáros, vagy ilyesmi, nyugodtan használd azt háttérnek, ami tetszik. Az igaz barátok tiszteletben tartják az érdeklődési körödet, ahogy a normális családtagok is. A többi embert meg hagyni kell a *****ba. :)
2021. máj. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem az. Én alig várom a baszogatásokat majd a suliban, hogy "neked mi a rákért Hosszú Katinka a háttérképed?" Hát mert őt szeretem, azért. Legyen az a háttérképed, ami neked tetszik:)
2021. aug. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!