Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, hogy ha tesiórán...

Miért van az, hogy ha tesiórán röpizünk csak bénán állok és nézek a labda után, pedig magánéletben egész jó vagyok a labdajátékokban?

Figyelt kérdés
2008. dec. 6. 23:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is röpiztem és ismerem a helyzetet. Szerintem gondolj arra, hogy te is vagy olyan jó, mint a csapattársak, vagy az ellenfél játékosai. Próbálj lazán, oldottan hozzáállni a játékhoz, ne félj, ha feléd közelít a labda, hanem örülj neki, hogy végre beleérhetsz, és próbálkozz sokat. Ne törődj azzal, hogy mit szólnak, ha elrontod. A sikerek is csak akkor jönnek majd, ha próbálkozol. Szóval csak bátran és lazán. Idővel ez egyre könnyebben megy majd.
2008. dec. 7. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Bocs, eddig ott álltam az ajtóban és elvontam a figyelmed :-)
2008. dec. 13. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is gyanígy vagyok vele, utálok annyi emberrel röpizni..félek a bukástól..:(
2008. dec. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én is pont ilyen voltam, de egy év alatt sokkal jobb lettem, sőt nagyon jó és most már imádok röpizni! Sokat segít ilyenkor, ha a többiek dicsérnek, de van (főleg az elején, amikor még tényleg nem vagy olyan ügyes) hogy ha az életben egyszer beleütsz, és akkor sem dicsérnek meg. Pedig ez nagy lépés, szóval ilyenkor dicsérd meg milyenkor magadban magad, esetleg tapsikolj, és ha javulsz elkezdenek majd dicsérni, és akkor egyre-egyre jobb leszel :) De ha gyorsabb fejlődést akarsz nyugodtan iratkozz be röplabdázni, ha nem akarsz a suliba, akkor amíg nem megy, valami másik helyre
2009. márc. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, nekem a szociálisfobiám miatt szerintem.
2009. ápr. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!