Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek?Visszatért a...

Picike91 kérdése:

Mit tegyek?Visszatért a múltból egy nagyon rossz rémalmom!

Figyelt kérdés

Azt álmodtam,hogy nem a saját testemben voltam,és egyszer már megálmodtam nagyon régen és megéreztem a fájdalmat,amit láttam.

Egy hajón voltunk a legjobb barátommal (egy kicsi fiú volt) én szintén fiú voltam. A barátom le akart ugrani a hajóról be a tengerbe.De nem a tengert kapta el ,hanem a talajt.Ott volt a földön láttam ,hanyatt feküdt és hirtelen megfordult a feje,az alkapcsa pedig leesett, ugyhogy ki volt nyitva egészen a szája,mint a horror filmekben.

Egy kicsivel kesőbb meg akartam látogatni,de már nem emlékesztem a nevére,de meglattam es bementem hozzá a kórházba,de az anyja elkergettett engem ,mert azt mondta hogy az en hibam volt.Nagyon rossz érzés volt.Utána keltem fel.



2021. máj. 17. 16:43
A kérdező szavazást indított:
Álom
Rémalom
Megtörtént
Félelem
6 szavazat
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Álom, nem valóság.

Az álmaink maguktól jönnek, nem tudjuk befolyásolni őket, de ami megtörtént velünk a valóságban, néha-néha előfordul, hogy az álmunkban is megjelenik, sőt tovább "fűzzük" az eseményeket. Ne nyugtalankodj.

2021. máj. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!