Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Úgy érzem nincs kiút (?)

Úgy érzem nincs kiút (?)

Figyelt kérdés

Nem igazán tudom megfogalmazni.

Éveket dolgoztam keményen, vért izzadva, embertelen mennyiségben a vendéglátásban, a célomért, a páromért. Úgy éreztem felépítettem valamit, üzletvezetővé váltam, biztosnak tűnt minden, jó hely volt, sok-sok éves stabilitással.

Rá egy hétre be is zárt a vírus miatt.

Komoly anyagi kötelezettségeim vannak, és nem hitel - beteg szülő és hasonlók. Körülbelül fél év alatt elveszítettem mindent, majd nekiláttam futárként dolgozni, de épp, hogy kijöttem. Nagyon nehezen megspóroltam annyit, hogy el tudjak kezdeni egy programozós tanfolyamot - tudom, autodidakta is lehet tanulni, de arra nem volt energiám.

A második héten tönkrement a laptopom, se megcsináltatni, se újat venni nem maradt pénzem. Az egészségem egyre csak romlott, mert voltak napok amikor nem ettem csak főzött lisztet, a gyomrom is többször kivérzett.

Most vidéken élek, segítek édesanyámnak, amiben csak tudok. Látom, ahogy napról napra betegebb. De, egyszerűen napról napra én is egyre kevesebb vagyok.

Nem vágyom nagy dolgokra, csak, hogy nyugodt szívvel, gondok nélkül csodálhassam a napfelkeltét, a katicákat a fűszálak végén, érezni szeretném azt az eső utáni illatot, de úgy, hogy nem kell állandóan aggódjak a pénz miatt, vagy bármi miatt.

Közben a szerelem is megtalált, és egy ideig úgy nézett ki jól alakul, de messze voltunk, mindkét részről tragédia hátán tragédia, és nem tudtunk egymásnak segíteni.

Nem tudom mit akarok ezzel a kérdéssel elérni. Hihetetlen sok szaron és nehézséget éltem át, és mindig jól jöttem ki a dolgokból, de most úgy érzem, elhagyott az erőm, és már reménykedni a reményben is fájdalmas és fárasztó. Elfáradtam.

Valaki, tudna akármilyen tanácsot adni?

Nem látok kiutat, élni akarok, szeretek élni, szeretek szeretni, de ha ezekre gondolok is csak fájdalmat érzek.


Úgy érzem, vége.

25/F



2021. máj. 21. 02:14
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
Hasonló itt is. Ha lehetne Magyarországon lőfegyvert tartani, már rég bekaptam volna egy sörétes puska csövét.
2021. máj. 21. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Gyárba se tudsz elhelyeszkedni?
2021. máj. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Most a vírus helyzet véget sok embert rúgták ki így elég sok gyárba van felvétel én is vendéglátoztam de most kénytelen vagyok gyárba dolgozni nyomasztó kicsit és monoton de semminél jobb
2021. máj. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2021. máj. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egy góré nem hagyhatja így el magát én is vezeto pozíciót töltöttem be de te leestel most a pozibúl, és szomorú vagy! Talpra kell allni új munkát új csajt csinalni 25 éves vagy ne add már fel elotted van meg az élet egy uzletvezeto meg szégyen h minimálbért keresem 3-400 max + tartod a hátad a nagy kutyák előtt lehet ez tett tonkre. Pörgős a vendeglstas
2021. máj. 24. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%

Faluhelyen annyi mindent meg tudsz termelni magadnak hogy a pénz kevésbé fontos mint egy nagyvárosban. Gazdálkodj! Tarts nyulakat, csirkét, ültess mogyorót, mandulát, áfonyát, datoyaszilvát stb. (Vademberek Ben Vogel-lel Egyik részében egy angol pár költözött magyar vidékre pár forinttal)


Vagy menj ki anyáddal spanyolba!:

https://www.youtube.com/watch?v=SEZhZ2dN9WQ

2021. máj. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja és vegyél használt lapit a hardverapro.hu-n megbízható emberektől értékelés alapján! Ott relatíve olcsón lehet jókat kifogni. Használtként a neten vagy használtcikk piacon hatalmas vételeket lehet csinálni. A programozói tanfolyamot pedig ne hagyd abba!
2021. máj. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, hasonló nálam is. Bár én az egyik szülő és egy testvér halálán épp, hogy túl vagyok, a család többi részével se veled se nélküled kapcsolatban vagyunk, a házunk elveszett. Jelenleg a párom (ő legalább velem van) szüleinél élek az ország másik oldalán az összes cucommal, lim lommal a nyakamon, munka nincs, a pénzünk elment, itthon segítek amit tudok. Élet nincs, az a pár darab régi barátom külföldön van, itt a környéken pedig mindenki ismer mindenkit 1000 éve. Szóval csak így vagyunk munka nélkül, fiatalon. De akiknek gyerekeik vannak és albérletben élnek, valószínű még rosszabb helyzetben vannak. Remélem, hogy meggyógyul az anyukád. Kitartást, valamikor ez a helyzet is megoldódik majd.
2021. máj. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
De amit nem értek az a "hiszti" mindenki kerül mély pontra de ha a neten sírsz akkor semmi nem fog változni más nincs elmész gyárba az is munka keresni kell nem sajnáltatni magad másik 25 vagy lesz még barátnőd nyugodj meg vannak akik sokkal szarabb helyzetből kimásztak
2021. jún. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!