Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan találhatom meg azt a...

Hogyan találhatom meg azt a munkakört ami nekem való? ( "A hivatásom" )

Figyelt kérdés

Tudom hogy rengeteg könyv, film foglalkozik vele de olyan mintha azok sem segítenének.

22 éves vagyok fiú vagyok.

Elég sok munkát kipróbáltam már.

Voltam már gyári munkás szalag mellett, kőműves segédmunkás, kertépítő, raktáros, futár, és jelenleg vagyonőr vagyok 2 éve.

Szeretnék tovább tanulni de egyszerűen nem találok semmit ami érdekelne.

Óvodás korom óta azt hajtogatják a tanárok hogy vagy zseni leszek vagy börtöntöltelék. Attól függ milyen környezetbe kerülök. Ez abból a szempontból igaz, hogy a környezetemhez mérten butulok vagy fejlődök. Gyorsan tanulok és gyakorlatban vagyok a leghatékonyabb. Szeretem látni a munkám eredményét és a fejlődést. Állandóan az az érzés van bennem, hogy elvesztegek valamit. Hogy sokkal több van bennem. Hogyan tudnék előre haladni ebben? Szívesen fogadok minden gondolatot. Hátha másoknak is tudunk segíteni akik erre járnak.



2021. máj. 27. 16:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez tök jó, hogy sok helyen kipróbáltad magad, mert ezek mind hozzádadnak. Esetleg a tanulásba is ilyenformán belekezdhetnél, és ha nem tetszik, akkor még mindig lehet váltani. A későbbiekben biztos jól fog jönni és lehet el tudsz helyezkedni egy olyan helyen ami tetszene is.
2021. máj. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Milyen könyvek vannak amik ilyesmiről írnak?
2023. máj. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!