Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek ha nemérzek semmit?

Mit tegyek ha nemérzek semmit?

Figyelt kérdés

Egy jó ideje egyáltalán nem érzek semmit,nem érzek örömöt vagy bánatot,sem félelmet.

Sírni akarok de nem megy,nem tudok sírni.

Mostmár lassan 8 hete járok pszichológushoz de szinte semmi nem változott azóta mióta oda járok.Esténként nagyon nehezen alszom el mert túl gyorsan ver a szívem pedig én nyugodt vagyok, nem tudom hogy ez miért van de nagyon zavar.Szinte minden este öngyilkosságon gondolkozom,és valamiért 2 napja fáj a tüdőm amikor lélegzem, és mielőtt ebbe az állapotba kerültem valószínűleg depressziós voltam.Nem tudom, hogy mit tehetnék vagy hogy meddig bírom még ezt az egészet.Remélem valaki tud segíteni.Habár nem valószínű de hátha.



2021. jún. 7. 04:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Azt lehet tudni pontosan mióta alakult ki a depressziód?

A tüdőd (amúgy) nem fáj, hanem a depresszió okozza ezeket a tüneteket.

Nekem édesapám elég keményen depressziós és pánikbeteg. Tegnap esett pont össze a rosszulléttől. Mondta hogy jaj a pulzusa stb, megmértük neki és teljesen jó volt..

Nem tudom szeretsz e olvasni, de ajánlok önfejlesztő könyveket és azt, hogy szánj időt a kedvenc időtöltésedre:) Ez viszonylag tud javítani az állapotodon.

A pszichológusnak pedig engedd, hogy belásson a fejedbe. Maximum felvetheted neki a rajzterápiát

2021. jún. 7. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez komolynak tűnik. Kiégés, vagy mély depresszió. Jó lenne tudni az előzményeket. Rajtam sem a pszichológus segített...
2021. jún. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én szívesen segítek. Beszélgessünk! Amúgy fiú vagy vagy lány hány éves hol élsz mi a munkád stb... Ezek azért lényeges dolgok.
2021. jún. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!