Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A férjem szerint gyerekesen...

A férjem szerint gyerekesen viselkedek. Szerintem meg nem értékeli a humoromat. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Úgy próbáltam túlélni az elmúlt idők bezártságát, hogy idióta tréfákkal szórakoztatom magunkat. Igaz, hogy az ő rovására, de szerintem egyik ötletem sem lépte át azt a határt, amin be kéne rágni. Nem írom le mindet, mert reggelig gépelhetnék, csak nehány példát említenék:

Jégkocka az alsógatyába, só a kávéba és hasonlók, tök alap, tesómmal is nem egyszer eljátszottam.

Az a kettő, amivel igazán kiakasztottam:

1. Tudta, hogy rákszűrésre megyek nőgyógyászhoz, így nem tudtam kihagyni, elküldtem neki a most 9éves lányunkról készült régi ultrahangfelvételt. Ha alaposan megnézi, a dátumról rájött volna, hogy kamu, de totál összeszarta magát, hogy újrakezdjük a babázást.

2. Parkolóban sétálva észrevettem egy kocsit, amit alaposan meghúzott valaki, és hát mit ad Isten, nem pont ugyanolyan, mint az övé? 😆 Egyből lőttem neki egy képet előnyös szögben, rendszám nélkül, upszika, bocs, ezt ugye nem akkora nagy sztori rendberakatni üzenettel.

Tudhatná, hogy egyik hírt sem közölném ilyen módon, ha igaz lenne, meg azt is, hogy lökött vagyok, mégis kiakadt.

Amúgy képes vagyok felelősségteljesen, éretten viselkedni, dolgozni, gyereket nevelni, de ilyen kihagyhatatlan poénok nélkül halálra unnám magam.

Ti berágnátok az ilyen húzások miatt annyira, hogy több napos durcázás legyen belőle?

34N



2021. jún. 9. 16:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
96%
Őszintén szólva, szerintem se vicces, pedig nem krétaporral pelenkáztak.
2021. jún. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
95%
Másrészt, ha tudom, hogy ő ezt nem értékeli, nem vele csinálom meg ezeket. Akkor sem, ha 2 hétig vagy hónapokig csak ő vele tudnám.
2021. jún. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
69%

Szia!


Én nagyon örülnék annak, ha ilyen életvidám barátnőm lenne!

Mondjuk a sós kávé engem nem fenyeget, mert nem kávézok!

Rendszer sikeresen kijátszva! :)

2021. jún. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
93%
Érthető, hogy kiakadt. Arról nem beszélve, hogy ha már az elején jelezte, hogy nem találja ezeket viccesnek, akkor miért nem állítottad le magad?
2021. jún. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

#1-2 Köszönöm a választ, kicsit félreérthetően fogalmaztam, nem újdonság nálam, a fent említett viselkedés, tudta mit kap, amikor elvett 🤣, csak annyi változott, hogy az utóbbi időben megszaporodtak a csínytevések, ő meg csak mostanában kezdett kiakadni miattuk.

Lehet arra számított, hogy egyszer én is felnövök?

#3 Köszi, mindenképpen jelentkezem, ha kiteszi a szűröm! 😆

Ha bevállalod a 2 gyereket, én is túl tudom magam tenni rajta, hogy vannak emberek, akik képesek kávé nélkül élni. 😉

2021. jún. 9. 16:27
 6/21 anonim ***** válasza:
80%

Sajnos az a baj, hogy én is egy úgynevezett 19 éves óriásbébi vagyok, ebből kifolyólag nemhiszem, hogy ez menni fog :)

Megpróbálok keresgélni az én korosztályomban, aztán majd meglátjuk, hogy mi lesz! ;)

2021. jún. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
93%

Ez egy olyan dolog, amit csak te tudsz eldönteni, te ismered a férjedet. Ha vevő ilyesmire, akkor hajrá.

Ha velem ezek bármelyikét eljátszaná a nejem (13 év boldog házasság után), úton lenne az összepakolt holmija az anyjához. És nem poénból.

Viszont mi ilyenek vagyunk, nem szopatjuk egymást baromságokkal, és ezt tudjuk is egymásról. Ezért vagyunk együtt.

Hogy a te férjednél hol a határ, azt csak te tudod - és ő.

Lehet, el kéne vele erről beszélgetni, mert könnyen lehet, hogy ha átléped a határt, elpattan egy húr, és ő is elkezd viccelődni, de azt te nem köszönöd meg...

2021. jún. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
96%

"Úgy bánj másokkal, ahogy szeretnéd, hogy mások bánjanak veled."

Te szeretnéd, ha folyamatosan hülyére vennének és szórakoznának veled a saját örömükre? Nem az számít, hogy mi mit gondolunk. A te férjed, a te házasságod. Hülyéskedés helyett néha kommunikáljatok is, mert látszik, hogy az a rész nem megy nektek. Ha menne, ő közölné, hogy túlzásokba esel és fejezd be, mert idegesíted, te meg felfognád és nem ugratnád többé. Helyette ő durcizik, te meg azt hiszed, ő reagálja túl. Pedig egyértelmű jelét adja, hogy átlépted nála a határt. Te mégsem veszed észre. Nem vagy rá tekintettel.

2021. jún. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
96%
Ezek nem tréfák hanem kißaszások! Aki ilyeneket csinál az egy kretén. Asszem hogy tréfából elintézném neked egy be-ginázott este után hogy reggel Szomáliában ébredj meztelenül. Biztos jókat lehetne röhögni azon is...
2021. jún. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
35%
Tudod te milyen ritka vagy? Tök jó volt olvasni ezt, leszel a barátom? :D
2021. jún. 10. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!