Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A haverom raszta es barnaboru...

A haverom raszta es barnaboru es mindenki kulonlegessegkent kezeli , en meg nyomi vagyok?

Figyelt kérdés

Én egy alacsony szereny kis feherboru srac vagyok. Nem vagyok az a nagy dumas , de szeretek beszelgetni.

Viszont ha elmegyek veluk bulizni , o neki semmit se kell csinalnia mindenki megy oda hozza meg mintha valami kuriozum lenne a pali. Tegnap is a szorakozohelyen 2 perc alatt elvegyul lesz tarsasaga , csajokkal smárol 10 perc utan. Pedig nem 1 adonisz azert , nagyobb darab (gyurogat neha), de duci is picit. En meg szinte nem tudok igy masokhoz odacsapodni ha o nincs ott , foleg nem nokhoz. Nem irigylem , nem errol van szó. Gyerekkori baratom , orulok hogy ilyen figura. Sokszor kerdeztem hogy csinalod , nyilvan nem.kaptam.ertelmes valaszt mert o se tudja :D

Vagyis ha en is megnovesztem a hajam es szolizok en is akkora kiraly leszek? :DdNeha tok nyominak erzem magam , hogy latom mas ilyen konnyen ismerkedik , ram meg senki se kivancsi , mert nem.vagyok egyedi.



2021. jún. 12. 09:46
 1/3 anonim válasza:
100%
Kinek mi. Szerintem annyian azért mennek oda hozzá, mert különleges, más mint az átlag. Minden ember más és más. Majd meglátok lesznek olyan lányok, akiknek majd te kellesz es nem ő. De addig is próbálj meg te is kezdeményezni hátha beválik.
2021. jún. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne, ha néha nem vele mennél bulizni, hanem egyedül. Úgysem tudsz olyan lenni,mint ő, viszont lányok neked is jól jönnének.
2021. jún. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Először magadat kell elfogadnod olyannak amilyen vagy és az a lényeg, hogy saját magadért szeressenek.
2021. jún. 15. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!