Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Csak nekem kezd elegem lenni...

Csak nekem kezd elegem lenni a Gyakori Kérdésekből?

Figyelt kérdés

Ha jellemeznem kellene az oldalt:

-Fantom, arc nélküli, anonim valakik osztanak ki, sértegetnek, sőt néha még provokálnak is.

-A hülye emberek próbálnak tanácsokat és válaszokat adni, a még hülyébbeknek. Vak vezet világtalant. Persze vannak néha, egyszer-egyszer hasznos válaszok is, de azokat természetesen lepontozzák azok, akik nem értenek hozzá.

-Trollok.

-Bárki lepontozhat akár a 0-ra bárki, ha éppenséggel a bármelyik oldalról a szubjektív világlátásába a nem férnek bele az objektív tények (ez különösen jellemző a politikai, valamint közéleti kérdésekre, a gyerek neveléssel kapcsolatos kérdésekre és az életmóddal kapcsolatos kérdésekre).

-Személyeskedés.

-Értetlenkedés.

-Soha, senkinek nem lehet igaza, mindig azok válaszolnak a kérdésre, bármelyik oldalról legyen szó, akik nem értenek egyet vele.

-A válaszoló lehülyézhet, személyeskedhet, de én ezt nem tehetem meg, mert akkor rögtön az intelligenciahányadosomat próbálja, bizonyára szakképesítés nélkül lealacsonyítani.

-Sokakra jellemző a "Más szemében a szálkát meglátja, de a saját szemében a gerendát feledi" elv.

-Hülye kérdések.

-Ha értelmes a kérdés és az átlag felhasználó gondolkodási képességeit meghaladja, akkor hülye válaszok.

-Fotelforradalmárok és nettudósok, akik csak itt tudnak érvényesülni.

-A kérdésedre objektív választ nem kaphatsz, még akkor sem, ha objektív választ vársz a kérdésedre és úgy is tetted fel.

-Értelmes viták folytatása lehetetlen.

-Unalmas életű felhasználók, akik ezen az oldalon kezdik, töltik és zárják a napjaikat.


Én csak azért regisztráltam ide, mert felbosszantott egyes emberek tudatlansága, de realizáltam, hogy a tanári pálya zárva van előttem... Ezenkívül pedig voltam olyan naiv, hogy azt gondoltam, hogy találok majd értelmes válaszokat a kérdéseimre, akár a saját, akár más felhasználók kérdései alatt, de nem így lett. Most már igazából csak rákattantam és unalom űző, ha éppen nagyon unatkozom, igazából csak este járok fel.



2021. jún. 22. 23:23
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
*bárki bárkit
2021. jún. 22. 23:24
 2/12 anonim ***** válasza:
31%
..
2021. jún. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
31%
👁👄👁
2021. jún. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%
Nem vagy kicsit túlérzékeny?
2021. jún. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Kinek mit jelent. Egyszerűen felesleges köröket futni és magyarázkodni nagyon nem szeretek.
2021. jún. 23. 00:07
 6/12 anonim ***** válasza:
60%

Sok minden igaz abból, amit írtál.

Ugyanakkor vannak itt jó kérdések is, és jó válaszok.

Van néhány ember, akinek már csak ha a nevét meglátod, már tudod, hogy ez egy korrekt válasz lesz.

A többit meg lazán ereszd el... annyit nem érnek, hogy bosszankodjál rajta.

2021. jún. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
57%
tl;dr - annyira csak nem zavarnak a dolgot, ha még mindig itt vagy.
2021. jún. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
55%

Ennél már csak az a jobb, amikor kiírok egy kérdést, kissé érzékeny téma, 15 percig tart megfogalmaznom, érthetővé teszem, aztán a 10 válaszból öt abból áll, hogy “kamu” a másik 5 meg nem is a kérdésre válaszol... :D


Vagy amikor regényeket írok egy adott kérdésre olyan dologban, amihez van tapasztalatom, majd 0%-ban ítélik “hasznosnak...”


Engem is lehoz az életről. Holott nagyon kreatív maga az ötlet, hogy feltehetsz egy kérdést, és válaszolnak rá mások, ez még működött is 2015-ig kb, aztán széttrollkodta a fiatal generáció, meg a többi besavanyodott némber.


Ha megnézel egy 2008 - 2010 közötti kérdést, meglepődsz, mennyivel értelmesebb volt a színvonal.

2021. jún. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%

Amióta lecsökkent a forgalom, itt bedobták a gyeplőt, nem üldözik a trollokat, és csak azt nézik, hogy mitől lesz több kattintás.

Ez nagyon durva hatással van a színvonalra, amitől tovább fog csökkenni a forgalom.

Vagy átmegy az oldal az "internet pöcegödre" jellegű oldalba, abból is van néhány.

2021. jún. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
89%
Mindig is arról volt hírhedt az oldal, hogy ide lehet jönni minél idiótább kérdéseket kiírogatni, és közösen röhögni a válaszain. Ezért is jöttek létre gyűjtőoldalak, amik tovább gerjesztették a jelenséget, hogy még többen írjanak ki ilyen kérdéseket vagy válaszokat immár annak reményében, hogy ők is bekerülnek egy ilyen gyűjteménybe.
2021. jún. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!