Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért érzek sajnalatot egy...

Miért érzek sajnalatot egy ilyen ember iránt?

Figyelt kérdés
Egy rokonról van szó, a lényeg az, hogy irigyel tőlem valamit ami mostmár az enyém és el is akarja tőlem venni. Én őt még életemben nem láttam tudni is csak hallomásból tudok róla dolgokat. Például azt hogy régen gondjai voltak a férjével és később meg is halt. Sokszor gondolom azt hogy szegény biztos a férje miatt lett ilyen meg hogy egyszer találkoznák vele mert kíváncsi vagyok hogy néz ki mert ugye eddig csak elképzelni tudtam hogy milyen lehet. Miért lehet ez?

2021. jún. 24. 14:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Bővebben?


Amúgy tegyük hozzá h nem beszéltèl még vele és le merném figadni hogy a vele kapcsolatos információid se maradéktalanul hitelesek bármilyen jó szándékkal is kerültek hozzád.

2021. jún. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!