Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lehetnék színész?

Hogyan lehetnék színész?

Figyelt kérdés

Most vagyok 16 éves és egyre jobban foglalkoztat a színészet valahogy mindig is azt éreztem hogy erre születtem az énektanárom is mondta hogy jo a hangom a verseket is mindig hamarabbb és művésziben tanulom meg, most cukrásznak tanulok, szerintetek lehet még belölem színész? mit tanácsoltok hogyan fogjak hozzá hogy fejlödjek? És van e esélyem hogy később felvegyenek az egyetemre?

Válaszokat előre is köszi 🙂



2021. jún. 27. 23:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Járj el helyi színjátszó körbe, irasd be magad valami színész középiskolába, aztán lehet fejlődni. Hajrá:)
2021. jún. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__tanul..


[link]


https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__egyeb..


Ne felejtsük ki a színitanodákat sem. Egy-egy színművésznő híres tanodákat vezet.

2021. jún. 28. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2%
Sehogy.
2021. jún. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

Ahhoz hogy bejuss egy színészeti egyetemre nagyon nehéz utat kell megtenned (SZFE vagy Kaposvár). Ebből az első olyan hogy jelentkeznek vagy 500-an és abból mondjuk 10-et felvesznek. Elég húzós az alkalmassági, nem beszélve arról hogy számít a külső is. Nem igen lehet bőrhibád és ha nincs is, akkor is fontos a különleges kinézet.

Plusz nyilván mindenképp középiskolát kéne váltanod. Ja és hangszeren is kell játszani.

Régen én is színésznek szerettem volna tanulni, de le kellett tennem róla mert én még énekelni sem tudok :D

2021. jún. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
82%
ha csak nem vagy protekciós, szfe-re nagyon nehéz bekerülni, a legtöbb jelentkező valami filmes/színházas és/vagy pénzes arc kölyke...
2021. jún. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kedves négyes! Ha picit jobban megnéznéd az SZFE oldalát, és belenéznél pár interjúba, látnád, hogy ott a rostán nem kell leénekelni a csillagokat az égről, sőt, volt már alkalom hogy olyat is felvettek aki elv nem tudott énekelni, meg egy ismerősömet azért nem vették fel, mert azt mondták benn, hogy ha már ilyen jl énekel menjen énekesnek semmi keresni valója náluk.

Az egyik tanár megmondta, hogy "Aki úgy érzi hogy nem tud énekelni, azért csak jöjjön..."

Jó olvasgatást. :)

jan. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sőt, olyan esetről is hallottam, hogy valaki a túltolta a tánc improvizációt, és amiatt húzták ki. Harmadik rostán ráadásul 😬

Ott olyanokat keresnek akiket ők tudnak tanítani, nem kész embereket. De persze azért készülni kell a rostára mert elég necces, de ott azt mondták hogy az a legnehezebb része az egésznek.

jan. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Érdemes eljárkálni nyílt napokra, sok mindent megtudhatsz, amik nincsenek fenn az oldalon...
jan. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!