Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ezzel mit tudnék csinálni?...

Ezzel mit tudnék csinálni? Vagy mit tegyek ez helyett?

Figyelt kérdés

Sokszor ha kölcsönösen bejövünk egymással egy srácnak, vagy ha kezd alakulni valami, random elkezdek bunkózni, és inkább megszakítom vele a kapcsolatot. Igazából nem tudom miért, lehet azért mert tudom, hogy úgyis belezúgnék a srácba (vagy már most bele vagyok) és a végén úgyis nekem fájna jobban, és ezzel azt próbálom megelőzni vagy ilyesmi. Mondjuk szerintem ez nem túl jó szokás, elég sok sráccal szakítottam már meg a kapcsolatot így. Na mindegy, szeretnék változtatni rajta az a lényeg. Csak nem tudom hogyan. Szerintetek?

19/l



2021. júl. 6. 19:46
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a kérdést. Ha változatni akarsz rajta, akkor szokj le róla. Nem hiszem, hogy vannak erre csodamódszerek. Ha nem akarod csinálni, ne csináld.
2021. júl. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!