Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudnék könnyen barátkoz...

Hogyan tudnék könnyen barátkozni új emberekkel? 30/F

Figyelt kérdés

Budapesti vagyok. Nagy társasági ember voltam. Nagyon sok barátom volt. Egy nehéz döntést kellett meghoznom, amivel senki nem értett egyet. Ez a barátság tartott 16 évig. Nekem már csak a Kedvesem maradt, aki az igaz barátom is egyben.

Csak a munkahelyemen vagyok társaságban. Ott tudnék barátkozni. Sok mindenkivel jóba vagyok. Van egy hátrányom. Nem merek kezdeményezni, hogy nem találkoznánk-e valamikor, mondjuk beülni egy kávéra.

Beszélek a hobbijaimról is egy kicsit, hogy mik az érdeklődési köröm. Kedvesemmel örökmozgók vagyunk, szeretünk utazni mindenhová. Mindig is kiszerettem volna menni egy magyar válogatott meccsére itthon valakivel, elmenni valamilyen programokra. Régen szerettem szórakozóhelyekre is menni tiniként, de ebből már kinöttem. 16 évig űztem egy küzdősportot 10 éves koromtól.

Engem mindig kerestek, ha van valamilyen esemény, vagy program. Ez az időszak sajnos véget ért számomra. Nekem kell kezdeményezni, amit nem merek. Akárhányszor én vetettem fel valamit, akkor sose sült ki belőle valami jó. Munkahelyemen, meg nem merek kezdeményezni, mert nem tudom ki bír engem és ki kíváncsi rám. Ki az aki szívesen jönne el velem.



2021. júl. 16. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Új emberekkel a szülészeten találkozhatsz.

Új Ember kapható az ujságárusoknál.


Szoc. skilljeid fejlesztésében (lásd: " Nekem kell kezdeményezni, amit nem merek.") pszichológus, pszichodráma csoport, társaságba járás segíthet. Átmenetileg szoc. médiák is szóba jöhetnek, de utána ki kell lépni a való életbe.

2021. júl. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tetesd át a kérdést az Ismerkedés kategóriába, kérdező.
2021. júl. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Új emberekkel a szülészeten találkozhatsz".

"Új Ember kapható az újságárusoknál".


Az 1-es válaszoló humorérzéke mosolyra fakasztott. Köszönöm!


A 2-es válaszolónak igaza lehet - a kategória kicsit téves ezúttal.

2021. júl. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!