Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Meleg/biszex lennék vagy csak...

Meleg/biszex lennék vagy csak hormon ingadozásról van szó?

Figyelt kérdés

Nem tudtam eldönteni hogy hetero vagy meleg kategóriába tegyem. Szóval kb. év elején furakodott egy gondolat a fejembe, hogy lehet hogy meleg vagyok. Ezelőtt 3 lánnyal volt kapcsolatom, viszont már regóta nem volt barátnőm. Próbálkoztam mert tetszettek lányok és szerettem volna de sokszor pofára ejtettek. Viszont még mindig szeretnék barátnőt találni. Izgatnak is a lányok szexuálisan. Viszont amikor felizgulok sokszor eszembe jut, hogy milyen lenne egy farokkal "játszani". Tudom nagyon jól, hogy sosem tennék ilyet mert ha élőben tényleg ott lifegne egy előttem akkor nagyon megundorodnék tőle. És miután elélveztem ez el is múlik és már csak a nők izgatnak fel. Ha pedig nem vagyok felizgulva akkor is undorodom szexuálisan a férfiaktól. Sportos gyerek vagyok/voltam. Pár éve már nem sportoltam sehol sem viszont ez is tervbe van hogy újra elkezdek focizni. A melegpropagandával pedig nem értek egyet. Aláírom hogy amiatt mert ők mások még nem kell őket megalázni, de nekem is undorító látni ha pl két férfi csókolózik az utcán. Illetve szerintem az nem normális hogy egy 12 gyereknek engedélyezve legyen a nem átalakító műtét. És visszatérve a szöveg korábbi részére, ha felizgulok akkor csak maga a farok érdekel, ha belegondolok hogy ezt férfival kéne csinálni, nagyon undorító lenne és sosem tenném meg. Ti mit mondtok erre? Meleg/biszex vagy esetleg hormonok ingadozása? Bocs ha hosszú lett a kérdés de így lehet megérteni hogy mi van bennem pontosan. Moderátor pedig legyen szives ne törölje - köszi.


16f



2021. júl. 31. 02:06
 1/3 anonim válasza:
89%
16 évesen én is hasonlón mentem keresztül és azt hittem meleg vagyok, de nekem csak a femboyok, crossdresserek jönnek be. Nem próbálom bekategorizálni magam mi vagyok, egyszerűen csak kiélvezem, hogy tetszenek ezek a dolgok és a jövőben szeretnék normális családot alapítani.
2021. júl. 31. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Szia kèrdező!


Azt gondolom,hogy a biszex is több lèpcsőre osztható,mint bármely dolog.Na most egytől-tízig tartó skálán legyen a 10-es az a biszex,aki ugyanúgy szexel a saját nemèvel,mint a másikkal,legyen ez anális,vagy nők esetében vaginális is.Csókolozik,tud szerelmes lenni!

Az egyes az,akit csak a farok/punci izgat, passzívan,vagy az aki aktív;csak kielègítetti magát orálisan.Itt ennyi a történet,csak orál van általában.Nèmelyik ezek után mèg heterónak tartja magát,mert ő csak szopat,őt csak kinyalták.Valamièrt èn is így vagyok ezzel;engem csak a farok izgat,sok anyaggal, ha lehet,jó vastag legyen.Illetve pontosan meg is mondom,hogy mièrt;azèrt mert alapvetően nem álltam át èn sem a skála vègère,tetszik egy női fenèk, imádom,de nagyon nem egy fèrfiè.Imádom a női testet.Undorodnèk ha fèrfival kellene csókolózni.Belegondolni is rossz.Nem tetszik az izmos test,stb,stb.

Viszont leápolni egy farkat, viszonzás nèlkül-mert mèg az sem izgat,ha fèrfi viszonozná -,az bejön.

Ès mèg valami:amikor megtettem ilyet, utána bűntudatot èreztem.Sokszor ittasan keresgèltem,vagy ittasan is történt meg.Ma már inkább örülök,mert dupla lehetőség van.

2021. júl. 31. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

Lehet bi vagy, probald ki, most szabad vagy es fiatal. Ha nem tetszik, maradsz a noknel.


Ps. Senki nem vegez gyerekeken nematalakito mutet, ez sehol sem legalis 18 alatt.

2021. júl. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!