Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egy szülőnek nem az lenne a...

Egy szülőnek nem az lenne a feladata hogy ha fogszabályzó kell a gyerekének akkor ráerőszakolja bármi áron?

Figyelt kérdés

jelen esetben én vagyok a gyerek 16F és már 5 éve küszködök ezzel a ténnyel hogy kéne fogszabályzó, nem merem feltenni mert iszonyú félelem van benne ,már ha rágondolok is ,mint valami fóbia


a szüleim meg ha meglátnak a tévébe valami fogszabályzós csávót akkor egyből mondják" nézd neki is van és nem szégyelli" és ekkor én annyira rosszul érzem magam főleg a testvéreim előtt, mintha a szüleim totálisan nem értenék hogy mit érzek


sajnos nagyon sokszor gondolok az öngyilkosságra pedig tudom hogy emiatt nem kéne ,de ha már 1 éve rajtam lenne milyen jó lenne ,mert akkor már túlesnék a suliba az első percen mikor belépek a terembe


sok dologban érettebben gondolkodok másoknál ,de ebben nem vagyok képes, nem tudom mit csináljak


;vagy lehet hogy soha nem fogom tudni rávenni magam és szenvedni fogok tőle ,vagy csak egy pár évig kéne szenvednem amíg rajtam van (de azt sem tudom hogy bírnám ki


köszönöm aki végig olvasta


2010. aug. 28. 20:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hello! Hallottad már azt a mondást, hogy fő az egészség? Ne foglalkozz a többiekkel, lehet kevésbé esztétikus, de nagyon hasznos, főleg hosszútávon. Legyél egy kicsit határozottabb, és ne foglalkozz túlságosan a negatív kritikákkal, fel a fejjel.


Milyen fogszabályzóról van szó?

2010. aug. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

Mi bajod van a fogszabályzóval? ilyen nagy fémkeretes bizarr?

de amúgy is, tök sok embernek van én is 16 vagyok és lány, az ismerőseid is megszoknák, manapság a fogszabályzó már olyan, mint a szemüveg, sőt még divatos is ...

inkább azzal foglalkoznál hogy adj magadra hogy mondjuk 20 évesen legyen barátnőd és nem a ferde fogaid miatt távolodjanak el tőled a csajok, mert rád néznek és hülyét kapnak... ugyan is az első benyomás fontos.

én hordanám, ha gáz, ha nem... úgyis megtérül.

2010. aug. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
nyilván nem éjszakai:(
2010. aug. 28. 20:49
 4/12 anonim ***** válasza:

Nézd, nem vagy már "kisgyerek"..Végül is eljutottál idáig, hogy minket megkérdezz.

Akkor nyilván tisztában vagy vele mi az előnye, hátránya.

Részben van igazad.Mert a szüleid nem vonszolhatnak el a fogorvoshoz, nem nyithatják ki a szádat erőszakkal.

A suli(d)ban is vannak sokan, akiknek van fogszabájzója, gondolom én.

Egyéltalén nem ciki.Ez az egészséged, szépséged érdekében történik.

"Csak"ez miatt végezni magaddal, ne viccelj már.Azt írod érett vagy.Akkor tégy is úgy!

Sok sikert, és erőt.Fel a fejjel!

2010. aug. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én az alapkérdésedet nem értem. Ha ennyire félsz a fogszabályzótól, és a szüleid ráerőszakolnák, akkor szerintem csak mégjobban tartanál tőle.


Én is így vagyok a szemüveggel.

2010. aug. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
de nem mert ha addig nem nyirom ki magam ,és már rajtam van akkor jobb a helyzet, lehet h lelkileg teljesen megbetegszem de az majd csak ELMÚLNA:(:(:()
2010. aug. 28. 21:39
 7/12 A kérdező kommentje:
de azért a szemüveg valljuk be nem annyira gáz mint a fogszabi
2010. aug. 28. 21:40
 8/12 anonim ***** válasza:

szerintem a szemüveg sokkal gázabb mint a fogszabályzó

én ölni tudnék érte hogy lehessen nekemis desajnos szépek a fogaim:D

mostanság nagyon divatos és nagyonsok embernek van, azt nemkell szégyellni

2010. aug. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
ha létezik agyátültetés és benne lennél akkor kipróbálnám veled
2010. aug. 28. 22:42
 10/12 anonim ***** válasza:

:DDDDD

szerintem a legtöbb ember igy gondolkozik

2010. aug. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!