Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem tudom magam soha...

Miért nem tudom magam soha úgy igazán feltölteni, kikapcsolni utazások alkalmával (sem)?

Figyelt kérdés

Mindegy hogy hova megyek nyaralni és kivel megyek... nem érzem azt amit sokak, hogy azt mondják de kipihentem magam. Legyen az testi vagy szellemi pihenés. Én ezt sosem éreztem.

Mindegy hogy autóval vagy repülővel, belföldön vagy külföldön... aktív pihenésről van szó vagy a tengerparton punnyadásról.

Élvezni élvezem magát a nyaralást és az ottlétet, de az a kellemes ellazultság és az az érzés hogy fel vagyok töltődve az nincs.

Stresszes az életem ez biztos, de éppen ezért utazunk minden éven... kikapcsolódni.

Biztos én vagyok a defektes, de nem értem a miértet....



2021. aug. 11. 20:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
És van olyan tevékenység ami kikapcsol? Próbáld azt megtalálni, nem mindenkinek az utazás adja a kikapcsolódást
2021. aug. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
46%
2 hét kell hozzá.
2021. aug. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

Ne azt nézd, ami másnak jó. Azt nézd, ami neked jó, ami valóban kikapcsolhat.

Minden ember másmilyen. Valaki akkor kapcsolódik ki, ha utazik, ha mindig megy valahova. Mondjuk én se tudok kikapcsolódni utazáskor. Ezért is van olyan hobbim, amiben kikapcsolódhatok, feltöltődhetek. Nekem ilyen a képregény fordítás és a horgolás.

Biztosan neked is van olyan dolog, amit szeretsz csinálni, és még jól is érzed magad benne.

2021. aug. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!