Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Fiúk! Titeket zavar ha egy...

Fiúk! Titeket zavar ha egy lány néha fiús?

Figyelt kérdés

Nem testfelépítésre vagy viselkedésre értem.

Rövid hajam van, az arcom kifejezetten nőies, de néha szeretek fiúsan öltözni (oversize póló, ilyesmi), jól is érzem magam olyankor, de nem viszem túlzásba egyáltalán, szoktam lányosabb, csinosabb ruhákat is hordani


Nagyon jól éreztem magam a bőrömben így, de nagyon sokszor megkaptam azt a kérdést, hogy meleg vagyok-e, a válaszom pedig mindig nem, és egyre kevesebb figyelmet kapok fiúktól.


Miért van ez? Fiúk, titeket zavar, ha egy lány néha fiúsan öltözik?



2021. aug. 12. 03:36
 1/5 anonim ***** válasza:
69%

Valaki biztos szereti, de szàmomra nem vonzó.

Ha lány a párom, akkor azért akarok lány párt, hogy nő legyen mellettem. Nőies haj (a rövid is lehet nőies!), hozzá illő nőies öltözködés (az over size pulcsit is lehet nőiesen hordani) megfelelelő szépségápolás (nem csak smink, hanem szép bőr stb) és nőies viselkedés (ne káromkodjon, mint egy kocsis...)


Meg te kit néznél meg jobban? Egy szinte csadorba bugyolált pasit, akinek semmilyet nem tudod kivenni (alkata, messziről a reális magassága) vagy egy igényes és hétköznapibb srácot? Akinek ki tudod venni az alkatát, azt hogy mennyire szálkás vagy pocakos meg ilyenek.

Na én azt nézem meg, akinél lehet látni, hogy mi várna.

2021. aug. 12. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Van (lesz), akinek így is bejössz, de a többség mellőz. A fiú mellé a LÁNY illik, gondolkodásban, kinézésben, tettekben...
2021. aug. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
A fiú ruhák nem nőiesek. Vannak nőies ruhák minden stílusban. Alapvetően a másodlagos nemi jellegeket erősen elrejtő ruhák antiszexuàlis hatásúak és mivel az intellektusod elsőre nem látszik így jóformán nem marad semmi ami a figyelmet felkeltse.
2021. aug. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%
Mutatsz képet, mire gondolsz?
2021. aug. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem ,ha viselkedésben nem bunkó,arrogáns,piszkálódós.
2021. aug. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!