Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért érzem azt mindig hogy...

Miért érzem azt mindig hogy nem tartozok ide ebbe a családba?

Figyelt kérdés

Ha úgy van hogy jönnek rokonok akkor is ezt érzem és nem is beszélgetek senkivel csak ülök magamnak csendben. És ettől már hülyének érzem magam.

De ha szüleim, tesóimmal vagyok akkor is ezt érzem hogy nem tudok velük beszélni, nem akarok mert mintha nem ide tartoznék.

19l


2021. aug. 22. 23:25
 1/7 anonim válasza:
100%

Én is ezt éreztem...

De nem is nagyon volt miről beszélni, amióta elköltöztem néha vissza megyek úgy már nem olyan rosszak.

2021. aug. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

En is ezt érzem..


21L

2021. aug. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet én is éreztem, végig, egész életemben. Annyira mások vagyunk, habitusban, felfogásban, attitűdben, hitben, hogy tisztára olyan, mintha elcseréltek volna. Más amikor mondja, hogy így meg úgy a család, szinte zavarban vagyok, hogy mit mondjak erre. Igazuk volt azoknak, akik mondták, hogy a vér és a dns nem garancia önmagában semmire.
2021. aug. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Ugyanígy éreztem mindig én is (szüleim "rá is segítettek" erre az érzésre).

Egész életemben nem változott. Nekem mindegy szinte, hogy ők vannak-e.

2021. aug. 23. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Akik így éreznek, valószínűleg valami oknál fogva csalódtak a családjukban (szülők civakodása, őket bántották a szülei, testvérei, sokat emlegették nekik, hogy nem állják meg magukat az életben - azaz kishitűkké nevelődtek.

Mi ennek épp az ellenkezője vagyunk. Alig várjuk, hogy 16-an összetalálkozzunk egy családi eseményen hol az egyiknél, hol a másiknál.

Ffi.

2021. aug. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5.: Igazad lehet. Engem vertek is, anyum nagyon csúnyán tudott beszélni, bár idővel változott azért jobb irányba. Nem cserélném le őket, mert amúgy jó emberek, egyszerűen csak kikészültek idegileg az életben, de jobb nekünk külön élni, jó távol. Mai napig összeveszünk simán 5 perc után, és kb. ennyi idő után komolyan depresszióba esek, amilyen szövegeket mondanak otthon. (3. voltam)
2021. aug. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

En is néha csak nézem őket és látom milyen jól megvannak nélkülem. Úgy érzem én nem tartozom ide.


Baratommal most akarok összeköltözni, albérletet keresünk néha nagyon hiányzik a ház, a szobám vagy csak egyik szülővel kicsit beszélgetni de miután hazamegyek és ott vannak újra kívülállónak érzem magam.


2es voltam

2021. aug. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!