Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi lehet velem? Ez valami roham?

Mi lehet velem? Ez valami roham?

Figyelt kérdés

Tavaly télen egyik este kezdődött az egész. Éppen tv-t néztem amikor elkezdett zsibbadni, bizseregni az egész testem és csak úgy kalapált a szívem. Azt hittem meghalok nagyon féltem átszaladtam anyuhoz ő adott nyugtatót, sajnos nem segített sokat, de végül is sikerült lenyugodnom. Azóta volt 2 de csak idén nyáron mikor a barátomnál voltam és tegnap este. Nagyon félek nem tudom mitől van ez az egész. Mi bajom lehet? Mitévő legyek?



16/L


2010. aug. 30. 14:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem vagyok szakember, nem tudom, mi bajod lehet, de érdemes lenne ezzel elmenned orvoshoz. Hidd el, nem érdemes sokáig halasztani, pláne, ha egyre súlyosbodna.
2010. aug. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

arra nem emlékszel mire gondoltál előte ? lehet csak véletlen traszba estél vagy ilyesmi , de ha ez nem lehetséges , akkor én a pánikrohamra szavazok .

amikor haveromnak volt pánikrohama, akkor a pláza eggyik bölcs wc-s nénije azt javasolta nyalogasson citromot vagy igyon valami citromossat , az elmulasztja .

igaza lett a wc-snéninek

2010. aug. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Sok jel arra mutat, hogy pánikroham lehetett.

Szerintem menj el pszichológushoz.

2010. aug. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%

Ööö...EPILEPSZIA!

Tv...Fények...Roham...Mi kell több?

2010. aug. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

eléggé pánik roham gyanús.nekem is volt ilyesmi.

fordulj szakemberhez,de gyógyszert ne szedj rendszeresen csak ha rohamod van és nem múlik semmiképp.sok orvos rögtön ráfogja,hogy pánikbeteg az illető,csakmert már átélt pánikrohamot,holott mindenki átélhet,(sajnos az egész életmódunk tele van stresszel,idegességgel,félelemmel)attól még nem kell nyugtatózni egész nap.én néha szedtem seduxent rá meg rivotrilt,de aztán már nem foglalkoztam az egész dologgal,és így elmúlt az egész.már 2 éve nincs rohamom.adjon ez reményt:-) és nem kell félned!:-)

2010. aug. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én úgy nyugatom le magam, hogy befogom a fülem és számolok magamba lassan ameddig el nem múlik. Általában így 1-2 perc alatt el is múlik.
2010. aug. 30. 18:29
 7/10 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem is pánikroham; de mit értek én ehhez?
2010. aug. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ez valószínű pánikroham.

mire gondoltál előtte úgy 5percig? mi járt a fejedben? gondok vannak körülötted?

javaslom az orvost különben súlyosbodik a helyzet.

2010. aug. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de megoldódott minden!:)
2010. aug. 31. 15:52
 10/10 anonim ***** válasza:
Menj el orvorhoz! Ő biztos tud segíteni. :)
2010. aug. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!