Miért álmodom ezt?!

Figyelt kérdés
Már kb 3 éve az álmaimban mindig olyasmi történik, amit nem tehetek meg, vagy nem tudom megtenni. Pl. egyszer azt álmodtam hogy van egy lovam, lovagolnék rajta, de nem tudok mert nincs hozzá felszerelésem. Meg olyan is szokott lenni hogy az iskolával kapcsolatosan valamit álmodok, és megszeretnék valamitt tenni, de nagyon ciki lenne és nem teszem meg. Valaki tudna segíteni?

2021. szept. 7. 22:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Maximum annyit jelent, hogy stresszel a suli, és emiatt tehetetlennek érzed magad. Ez vetül ki az álmaidban.


Mással is fordul elő. Nekem számtalan vizsgám volt az álmaimban, pedig nem mostanában vizsgáztam. Legtöbbször pedig tanuló vagyok, még melóhelyen is, pedig ez sem igaz.

2021. szept. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!