Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha sokáig vagyok fent akkor...

Ha sokáig vagyok fent akkor rám tör egy falánksági roham átváltozom egy állattá aki zabál (na) de elég csóró vagyok és üres a hűtő, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. aug. 31. 02:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyél csipszet. Azt nem a hűtőben tárolják. ;)

Vagy élj szellemi táplálékon. Esetleg ne maradj fent olyan sokáig.

:P

2010. aug. 31. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én ha fent maradok este, hogy filmezek, vagy másnap nincs dolgom és netezek egyet és éhes leszek, mert velem is szokott, hogy olvasok cikkeket neten meg stb, és akkor nah éhes lettem, akkor egy pohár vizet szoktam inni és 1-2 szelet szalámi azzal már úgy el is megy az étvágyam.
2010. aug. 31. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
De komolyan: ne egyél ilyenkor. Egyrészt jobb, ha lefekszel korán, mert állítólag az éjfél előtti alvás a legpihentetőbb. Másrészt amit este eszel, az raktározásba megy. Szóval minél többet eszel este, annál több lesz rajtad a zsír. Úgy tudom, lefekvés előtt minimum 3 órával már nem jó enni, maer nagyon hízlal.
2010. aug. 31. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!