Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen motiváló Rainbow Dash...

Milyen motiváló Rainbow Dash epizódok vannak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 18/F vagyok és 13 éves korom óta vagyok Brony. Sajnos a g4 az utolsó két évadban szerintem már túlságosan is komplex amit már csak azért néztem végig hogy befejezhessem a sorozatot. Egyébként az utolsó 3 három epizódot még mindig nem néztem meg, szerintem már nem is fogom. A 4. 5. 6. 7. évadot élveztem a legjobban.

Mostanában elég nehéz helyzetbe kerültem és magammal és szembe kell nézzek. Nekem vannak külön valós és fiktív példaképeim és az egyik fiktív példaképem Rainbow Dash. Szoktam sportolni és ilyenkor mindig ő jut eszembe. Tudja hogy ő sem képes mindenre, de még is úgy áll a nehézségekhez hogy ő legyőzhetetlen és őt ez motiválja. Szeretnék újra nézni olyan Dash epizódokat amikben hatalmas akadályokba ütközik és rájön hogy mégsem képes mindenre, de nem adja fel és az egész epizód pozitív kimenetelű lesz. Tudtok nekem mondani ilyen epizódokat? Sajnos nem emlékszem már mindegyikre.

Válaszokat köszönöm! Brohoof!



2021. szept. 15. 11:26
 1/6 A kérdező kommentje:
Twilight epizódokat is mondhattok. :)
2021. szept. 15. 11:28
 2/6 anonim ***** válasza:

A 2. Évadban pl amikor feltűnik Mare Do Well és elveszi tőle a "glóriát" mert beképzelt lesz RD nem tudom az mennyire pozitív neked.

Ha érdekel tudok még párat.

2021. okt. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Érdekel. :) Nyugodtan Írhatod.
2021. okt. 18. 12:30
 4/6 A kérdező kommentje:
Olyan epizódok érdekelnek amire simán alá lehetne vágni az Eminem Not Afriad című számot :D
2021. okt. 18. 12:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Ma nem volt alkalmam összeszedegetni de írom amint meglesz. :D
2021. okt. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Egyébként emlékszem arra a részre, de lehetőleg 4-5-6-7 évadokból legyen. A válaszokat előre köszönöm! :)
2021. okt. 19. 00:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!