Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért csak akkor érzem magam...

Miért csak akkor érzem magam szépnek, ha csinosan vagyok feloltozve?

Figyelt kérdés
Nem sminkelek soha, tehát semmit nem rakok az arcomra, amikor csinosan fell vagyok öltözve mintha megváltozna az arcom, sokkal szebbnek láttom, amikor meg szar otthoni ruhába vagyok, akkor meg "csúnyának" láttom magam ez miért van?
2021. okt. 11. 18:46
 1/9 anonim válasza:
100%
Mert te mindenhogy szép vagy
2021. okt. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Mert nem ismered ezt a mondást? "Nem a ruha teszi az embert!"
2021. okt. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Otthon sem kell "szar otthoni ruhába" lenni, mindig lehet egy kis színt, változatosságot találni. Gondolom, sokat vagy otthon és unod, és az elmenés, program, alkalom, amikor szépen felöltözöl az ritka, kivételes alkalom. Így van?
2021. okt. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Magabiztosabb vagy ilyenkor és ez befolyásolja az ítélőképességed pozitív irányba. Nem vagy egyedül!
2021. okt. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
Mert aki szép,az reggel is szép. Egyébként meg kéne próbálnod egyszer egy nagyon diszkrét sminket!Továbbá,nem a ruha teszi az embert,de másként néz ki valaki,ha egyéniségéhez illő ruhában van,mint egy munkaruhában.Igen,ugyanaz az ember,másképpen mutat öltönyben,kiskosztümben,mint polóban,rövidnadrágban.
2021. okt. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Multkor raktam magamra,pirositot, szempilla spirált, illetve szájfényt, és barátaim szerint "gyonyoru voltam"
2021. okt. 21. 13:31
 7/9 anonim ***** válasza:
78%
Tehát,nem stimmel a nem sminkelek soha! Vagyis,igenis,egy-egy alkalommal tegyél magadra ,akár csak egyet a felsoroltak közül!Ne azért,hogy a barátaid szerint gyönyörű legyél,hanem magad miatt!Tehát,születésnap,névnap,színházi látogatás stb. Szóval,egy évben,ötször,hatszor.
2021. okt. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Akkor is azt szoktak mondani, mikor nem sminkelek, akkor is azt szoktak mondani hogy "gyonyoru" vagyok, sminkelni pl utoljára akkor sminkeltem mikor mentünk esküvőre, szulinapomkor se sminkelek amúgy
2021. okt. 21. 17:48
 9/9 anonim ***** válasza:
Smink nélkül,otthoni,szar ruhában is azt mondják,hogy gyönyörű vagy?Az eredeti kérdésnél pedig,az lehet egy lehetséges válasz,hogy amikor egy piszkos autót lemosunk,akkor szebb lesz,illetve úgy látjuk. Holott,ugyanaz az autó.Ilyesmi lehetsz,nem tárgyban,nőben.
2021. okt. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!