Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan legyen önbizalma egy...

Hogyan legyen önbizalma egy olyan embernek, aki semmihez nem ért és semmiben nem sikeres?

Figyelt kérdés

2021. okt. 19. 15:16
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Legyen büszke a kivételességére! (Más mindenki megtalálja, hogy miben különleges. ( Pl. ismeretségi körében ö tud legmesszebbre ... köpni.)
2021. okt. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Tedd lejjebb a lécet. Lehet, hogy túl ritka lépcsőt próbálsz megmászni.
2021. okt. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 KmsRys ***** válasza:
100%
Ez engem is érdekelne, sajnos én is ebben a cipőben járok kb.
2021. okt. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

1) Az a meggyőződés, hogy minden külső tényezőtől függetlenül értékesek vagyunk, egyetlen életkorban tud megalapozódni: csecsemő- és kisgyerekkorban.

2) Ha nem alapozódott meg, az ember jóval nagyobb befektetés árán tud letenni valamit az asztalra, hiszen folyton elkaszálja magát a kicsinyhitűségével.

3) Felnőttkorban ami biztosan NEM segít megszerezni azt, ami kisgyerekként elveszett: hogyan nézek ki, milyen sikereim vannak, hobbi, pozitív gondolkodás stb.

Ami BIZTOSAN segít, az egy jó pszichoterápia.

2021. okt. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tudomásom szerint nincs ingyen pszichoterápia, a pénz/munka kérdése pedig egy másik nagy problémám...
2021. okt. 20. 16:20
 6/7 anonim ***** válasza:
69%
Mi érdekel? Mihez értesz?
2021. okt. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Így vagyok én is.
2023. máj. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!