Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért kezdek el sírni,ha elesek?

Miért kezdek el sírni,ha elesek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 22 éves lány vagyok.

Múltkor pl.taknyoltam egyett biciklivel,és elkezdtem zokogni mint egy kisgyerek. Vagy ha ilyesmi történik. Nem tudom miért,mert nem vagyok gyenge se lelkileg,se testileg. Mégis ha megijedek hirtelen valamitől,elkezdek sírni egyből.

Felnőtt vagyok már, háztartást vezetek,dolgozok,tanulok stb.. de ez miért lehet,annyira kellemetlen nekem :D


2021. nov. 8. 07:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tudod a kiscicák gyakrabban sírnak. Nem szégyen. Csak a kandúrok nem sírhatnak.
2021. nov. 8. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Talán mégsem vagy annyira erős mint gondolod. Sokáig én is azt hittem magamról, hogy kőkemény vagyok lelkileg. Mellesleg pont most érted el a 22 éves kort, amikor már a tested sem fejlődik tovább.
2021. nov. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mégsem vagy annyira erős, mint gondolnád.

Ez egy olyan helyzet, amikor a tested, és úgy tűnik, a lelked is cserben hagy, nem úgy viselkedik, ahogy várnád tőle. A fájdalomra egy természetes, ösztönös reakció a sírás.

2021. nov. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez érdekes. Én ahányszor elesek, röhögök. XD Még ha fáj is valamim, egyszerűen röhögőgörcsöm lesz. Egyik nap is kiment a bokám, és annak ellenére hogy fájt és alig bírtam ráállni, majd megfulladtam a röhejtől. A legjobb az, amikor annyira elkezdek röhögni, hogy visszaesek a földre. XDD Még jó, hogy az a fajta ember vagyok aki még a lépcsőn felfele menet is eltaknyol, van min vihognom. :D
2021. nov. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vagy a sírás intézményét nem érted vagy csak simán hülye vagy. :D
2021. nov. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!