Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Valaki tud ajánlani jó pszicho...

Valaki tud ajánlani jó pszichológust Budapesten? (lehetőleg férfi, de ha nő az sem gond)

Figyelt kérdés

2021. nov. 25. 20:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Találkoztam már több pszichológussal, nem mindegyik jött be. Szerintem ez ugyanúgy személyre szabott dolog, mint bármilyen más emberi kapcsolat. Hiába nagyon jó szakember valaki, ha valamiért nem jön be a stílusa, mentalitása, nem találjátok meg a közös hangot, akkor nem fog működni.


Csernus pl. kimondottan irritál és nem tudom elképzelni, hogy ki az, akinek bejön, amit ő művel. Nekem még nézni/hallgatni is fáj általában a szövegét. De van, akinek pont erre van szüksége, hogy kirángassa abból, amiben van - viszont nem mindenkinél működik.


Olyan pszichológusról is hallottam, aki kimondottan azt mondja a hozzá járóknak, hogy őt ne ajánlják, ha valaki pszichológust keres, mert neki az a tapasztalata, hogy akinek úgy ajánlanak szakembert és nem maga teszi meg a szükséges lépéseket érte, hogy találjon egyet magának, azzal általában nem is annyira működik a terápia.

2021. nov. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, tudom de akikhez jelentkeztem mind várólista volt. Azért kérdeztem hátha van olyan valaki akinél sikerrel jártatok és ha úgy érzem, hogy meglenne vele az összhang akkor mennék hozzá.
2021. nov. 26. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!