Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mitegyek ha nobol ferfiva...

Mitegyek ha nobol ferfiva akkarok valni?

Figyelt kérdés
Hova kell menni az iratokert es a mutetet elvegezni.

#Indentitas megvaltozzatasa
2021. dec. 14. 16:01
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
Dzsoki, skizó a srác... Nem a transzneműség az ő igazi problémája.
2021. dec. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 Dzsoki ***** válasza:
Köszönöm,igen,meg olvasási zavarral is küzd. Valóban reá írtam,de általánosságban gondoltam. Akinek,nem tetszik a neme,változtassa meg. Tudomásul veszem. Azt,hogy ezt a böszmeséget,a mi TB költségünkre tegye,az ellen tiltakozom. Sok,halasztható műtétet,nem csináltak meg. Azok nem fontosabbak,mint egy ilyen,mondjuk hóbort?
2021. dec. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
Ez nem hóbort. Ha valós akkor az egy nagyon súlyos pszichológiai probléma, igaz nem lehet belehalni, max ha öngyilkos lesz az illető.
2022. jan. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 Dzsoki ***** válasza:
Tehát,rendben van,hogy igazi műtéteket elhalasztanak,ha lehet.Ezt a böszmeséget meg elvégeznék?A mi TB-nk terhére? Nagyon nincs rendben.Egyébként,mi történt? Még tíz éve sem volt ennyi nemváltó jelölt!!!
2022. jan. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 hoty misshoda? válasza:
Elmegyógyintézetbe
2022. jan. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:
Meg lett a szakvelemeny tiszta a tudatom. Csak be voltam baszva mint az agyu.
2022. jan. 5. 17:59
 27/35 A kérdező kommentje:
Magam penzeből csinaltatom. Nem tb bol.
2022. jan. 5. 18:08
 28/35 A kérdező kommentje:
Van am lovem nem kell nekem a ti tbtek csorokaim.
2022. jan. 5. 18:09
 29/35 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyire vagy eleresztve zsével de ez többmilliós tétel. Ha a TB-vel csináltatod akkor gondolom h minimálisan akarja megúszni a TB a finanszírozást. A magán út az jóval drágább de biztos hogy jobb lesz az eredmény is. Amúgy én úgy tudom hogy a másik testben való létezés az lelki pokol az érintetteknek és én támogatom hogy a TB fizesse.

A brit Big Brotherben is szereplő férfi akit átoperáltak, annak egész formás puncit csináltak, viszont láttam már képen eléggé hentes munkát is. A kettő közt nyilván van nem kevés pénzbeli eltérés.


Eddigi hallomásokon alapuló tapasztalatom szerint 10-20 millió Ft között lehet egy jó minőséggel véget érő műtét és kezelés sorozat. De a végén se lesz a végeredmény kiváló, max elfogadható. Egy szimpla mellimplantátum behelyezése 1,5-2 millió és az még egy relatíve könnyű rutinműtét...


Az átoperált férfiak 90-95%-án látszik az arcvonások alapján h eredetileg nem az a neme amit mutatni akar. Persze nem mindegy milyen korban történt és hogy mennyi munkát végeztek el a hormonok és mennyit a sebész. Bár hozzáteszem hogy nőből férfivá való operáció sokkal kevésbé jár rossz eredménnyel.


Hogy értetted h be voltál piálva? Mit ír a szakvélemény?

2022. jan. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:
Azt hogy itasan tettem fel a kerdest. Koszonom a kedves valszodat. Ennyit mondhtok hogy valoban skizofren vagyok de vannak nekem is álmaim.
2022. jan. 6. 11:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!