Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az elmúlt 2 évem konstans...

Az elmúlt 2 évem konstans vereségnek érzem?

Figyelt kérdés
2 évvel ezelőtt kezdtem az egyetemet. Mérnöknek tanulok a BME-n. Az elején nagyon szerettem, de hamar megingott bennem ez az érzés. A tárgyaim nem sikerülnek akármennyit is tanulok, csúsztam egy évet és alig vannak meg tárgyaim, most értesültem arról, hogy befizetési probléma miatt csak vizsgát is jövőre vehetek már fel. Úgy néz ki, hogy most az állami átlagom sem lesz meg. A tárgyak, amiket tudtam teljesíteni is mind sík kettes. Ezenfelül a magánéletem sem valami sikeres, nemrég hagyott el a barátnőm is, már teljesen nem tudom mihez kezdjek. Próbálom vígasztalni magam amivel csak tudom, sportolok, ha épp nem tanulok… de már úgy érzem sok, és betelt…

2021. dec. 21. 09:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Döntsd el, hogy csak ennyi van benned vagy talán több is ?
2021. dec. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha az életed versenynek tekinted, akkor könnyen vereséget szenvedhetsz.
2021. dec. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Utolsó! Nagyon megfogott a válaszod, van mit átgondolnom.
2021. dec. 21. 14:42
 4/5 anonim ***** válasza:

A Műegyetem tudtommal nagyon kemény. Ha maradnál az eredeti pályacélodnál, esetleg megpróbálhatnád egy vidéki egyetemen. Vagy válthatsz szakot is, ne adj' isten érettségire épülő szakmát is tanulhatsz, akár este munka mellett is. Egy jó technikus is sokat ér!


Barátnő? Ugyan! Majd lesz másik! A legutolsó, ami miatt bosszankodj, az a nő legyen!

2021. dec. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Senior Séf ***** válasza:
100%
Ki fog az asztal körül kergetni, ha nem lesz diplomád? Vagy lesz, de közben rámegy az egészséged?
2021. dec. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!