Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért érzem azt ebben az...

Miért érzem azt ebben az évben hogy Január után én meg fogok csúnyán mondva halni?

Figyelt kérdés

Valamiért nem tudom magam el képzelni hogy a nyarat vagy a tavaszt már meg éljem vagy létezzek .. Igen tudom hogy egyszer meg fogok halni de miért érzem ilyen erősen hogy nekem ez lesz az az év hogy el menjek? Annyit tudni lehet hogy nehéz a düh kezelésem valamikor magamba folytom a depresszió is szerepet játszik az életembe 12 éves korom óta

19.L


2022. jan. 3. 17:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésedet meg is válaszoltad: azért, mert pszichés problémáid vannak. Fordulj szakemberhez.
2022. jan. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Még előtted az élet, ne beszélj be magadnak ilyen butaságot. Hiszen a legjobb dolgok még ezután jönnek, alig éltél még.
2022. jan. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!