Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi a baj velem mijert erzem...

Mi a baj velem mijert erzem ezt az ureseget?!

Figyelt kérdés
Az eletem tokeletes,megvan mindenem amim kell,vannak barataim,nepszeru vagyok az iskolaban,a csaladomba mindenki szeret,anyukam most jott ossze egy milliardos pasival szoval az eletem tokeletes de meg is erzek egy ureseget hogy valami hianyzik de nem tudom mi!!!
2010. szept. 9. 10:53
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
Talán egy társ, vagy egy testvér hiányzik, akivel néha lehet veszekedni, hogy ne legyen minden túl tökéletes.
2010. szept. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%

Hiába van meg mindene, pénzért nem tudsz mindent megvenni. Pl.: egy lelkitársat. Lehet, hogy népszerű vagy az iskolában, de vannak igazi barátaid? Az egy dolog, hogy sok a haver. De a barát és a haver közt érezhető a különbség. Próbálj olyan emberrel összebarátkozni aki igazi támaszt nyújt neked. Mi szűkösen élünk, néha le kell mondanom dolgokról, hogy ki tudjuk fizetni a számlákat, de az életem mégis boldog mert vagy egy (egyetlen egy!) igaz barátom. Vele megoszthatom minden gondomat és örömömet is. Én akkor érzek ürességet, ha nem vagyok vele. (Főleg most, hogy a fiúmmal szakítottunk.)De ez csak az én véleményem. :)

Zsanett

2010. szept. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert üres vagy.Nincs a fejedben tartalom,és nincs belső világod.Folyton kifelé figyelsz,és ha nincs ami lefoglaljon,nem különbözöl egy üres hordótól.A fejedben nincs mélység,csak a lábad között,de ott aztán olyan vagy mint a fekete lyuk: mindent elnyelsz.Sötét vagy mint a legsötétebb éjszaka,és még egy petróleumlámpa halvány fénye sem világít a fejedben.Te magad vagy a felszín,sekélyes búra,lélektelen automata.Érzés lény vagy,de nem vagy képes nemes érzelmekre,csak a szerelem mozdítja meg két darab agysejted,de azt is felszínesen éled meg.Két darab,eggyel több mint a tyúknak.Azért hogy ne szard össze az udvart.
2010. szept. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nagyon fantáziadús volt a mondandód utolsó
2010. szept. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
43%
kamukérdés
2010. szept. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Miert lenne kamu kerdes mijert farasztanam magam ha nem lenne igaz?? Kulomben az elsonek veszekedek is sokat egyesekkel!!!
2010. szept. 10. 10:03
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszonom zsanet nekem sem volt az eletem ijen tokeletes mindig csak most vagy 7-8 honapja van igy es nekem is van ojan baratom akivel barmit megoszthatok!!!
2010. szept. 10. 10:39
 8/8 anonim ***** válasza:
neked maga az ÉLET hiányzik, amit sztem soha sem fogsz megkapni. Mindened megvan, de ezt nem fogod elnyerni. Ez részben nem a te hibád, hiszen bele születtél, gondolom semmiért nem kellett megdolgoznod, így nincs értékelő képességed, mik a fontos/nem fontos elemek az élet rögös útján. SRY, az igazat írtam.
2010. szept. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!