Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egyik napról a másikra elkeztd...

Egyik napról a másikra elkeztdek érdekelni a növények, a termesztésük és különösen a gyógyító hatásuk. Van ilyen, hogy valaki hirtelen elkezd ennyire érdeklődni a növények iránt? Megőrültem volna?

Figyelt kérdés

2022. febr. 1. 23:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem itt egyedül egy dolog a kínosan fura, és az ez a kérdés.


Teljesen természetes, hogy egy új hobbi iránt lelkesülsz, és nyilvánvalóan van ilyen, gyakorlatilag mindenki így érez, mikor talál valami érdekeset: szerelmet, egy jó sorozatot, valami új érdeklődési kört, akármit...

2022. febr. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Előfordul ez, engem 10 éves korom óta érdekelnek a növények, pár éve pedig egy kimondottan, mindennap olvasok róla, fórumokat is követek amik szólnak róla, a termésének a speciális színváltozatát is beszereztem. Nem őrültség, csak ennyire érdekel, nekem is a semmiből jött (van egy teljesen más dolog is, ami ilyen szinten érdekel és az is váratlanul, a semmiből kezdett érdekelni).
2022. febr. 2. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Létezik. Itt van a példa, mindjárt 2 - n is vagytok. ( lehet hogy már 3 - an )

Nálam is volt ilyen ( ha jól belegondolok ), amikor lett kertünk.

Citromfű, csalán, vérehulló fecskefű, pitypang, kövér porcsin, tyukhur.

Azuramnagyonharagszik ezekre. Mert neki csak gaz..

Szóval ha erre van kedved, időd, és hely ahol saját " gizgazod " lehet, kezdj neki.

2022. febr. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!