Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi vagyok ha az emberek ezen...

Mi vagyok ha az emberek ezen csoportját sértegetem állandóan? Incel, irigy, más?

Figyelt kérdés
Meleg vagyok, és azokat a melegeket szoktam sértegetni, akiknek a kinézetükhöz képest sokkal jobb párjuk van. Természetellenesnek tartom ezt a felállást. Nem hinném, hogy irigy vagyok, mert saját magam mellé se tudnék elfogadni egy sokkal jobban kinéző párt.
2022. febr. 3. 00:20
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
A sértegetést se úgy képzeljétek el, hogy ócsárolom a pár csúnyábbik felét, hanem inkább a jobban kinézőnek szólogatok oda, hogy ilyen kinézettel miért csak ennyire tellett.
2022. febr. 3. 00:23
 2/12 anonim ***** válasza:
4%
Normális vagy. Ezekre az emberekre, akik nulla erőfeszítéssel sokkal jobb párt találtak maguknak, adót kellene kivetni. Nem irigységből, hanem igazságból. Ha nekik ilyen könnyen ment, vállaljanak szolidaritást azokkal, akiknek nem hullik az ölükbe egy jóképű, jótestű pár.
2022. febr. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
7%
MZP?
2022. febr. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
Leginkább idegesítő vagy.
2022. febr. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%

Chuck norrisnak az összes csaja jobb mint a másik

Hallod, 2 ember közül az egyik úgyis jobban néz ki

Egyébként meg szerintem üres vagy, mert mások életével foglalkozol a sajátod helyett. Vannak olyanok (igen, a rendkívül jóképűek/szépek között is), akiknek számítanak egy ember belső tulajdonságai. Ezt bőven elég tudni a halálodig ahhoz, hogy ne gondolkozz tovább azon, ki miért van olyan jó nővel/pasival

2022. febr. 3. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%
Nehéz ezt udvariasan megfogalmazni, de ha velem viselkednél így, akkor nem lennénk haverok. Nem kell kategóriát találni magadra, inkább tartsd féken a rossz gondolataidat és érzéseidet.
2022. febr. 3. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%

Az hogy te magadról azt gondolod hogy nem jönnél össze olyannal aki jobban néz ki, oké teljesen.

De nem tudom hogy lehetsz akkora tirpák paraszt, hogy valakinek ócsárold a párját. Képzeld, a külső nem minden, nem mindenki ilyen felszínes kis szutyok mint te vagy.

2022. febr. 3. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Molyember ***** válasza:
92%
Ez nem politikai kérdés, inkább a mentális egészségben lenne a helye.
2022. febr. 3. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
De, ez politikai kérdés, és kettes válaszolt kizárólag helyesen. Adót lehetne kivetni rájuk a TB-hez hasonlóan. Ott is kötelező szolidaritást vállalni a szerencsésebb embereknek a kevésbé szerencsésekkel.
2022. febr. 3. 08:23
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Szomorú dolog, mikor az ember beteg.

Még szomorúbb, mikor az ember beteg, de ezt hiszi, hogy egészséges.

2022. febr. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!