Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Le tudott valaki szokni a...

Le tudott valaki szokni a káromkodásról? Milyen módszerrel sikerült?

Figyelt kérdés
2010. szept. 10. 15:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
egyszerüen megálltam...bazzeg nem olyan k*rva nehéz ez.
2010. szept. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha nem akarom, akkor nem teszem. Ennyi.
2010. szept. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Fel kell ismerned, hogy mikor kezdenéd, és akkor máshogy kell csökkentened a feszültséget. Mondj valami mást, vagy legyints, vagy sóhajts!
2010. szept. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
b*zdmeg helyett mondj bazároskocsit :)))
2010. szept. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Igaz, hogy én sosem káromkodtam, de osztom a véleményét az előttem hozzászólóval. A " nem túl szép " szavak helyett mondj általános dolgokat, úgymint bazároskocsi ( bocs a OFF-ért ), pirospapucs, kedves édesanyád, stb. stb. ( gondolom, ilyeneket, vagy ehez hasonlókat Te is ki tudsz találni! )


sok sikert, és nagy-nagy kitartást kívánok Neked, egy 13 éves lány

2010. szept. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Túrós kalács, pizzás csiga én péksütemény nevekkel helyettesítem a csúnya szavakat! Meg pl. alapból moderálom magam ha gyerek van a környezetbe, buszon és bárhol máshol is. Meg pl 1 időbe teljesen leszoktam a csúnya beszédről, de vannak 1es emberek akik előhozták belőlem, mert folyton káromkodtak.. Szóval nem tudom van e belől teljes felépülés. :D :S
2010. szept. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Hát, szerintem ez a helyettesítés elég proli dolog, már bocsi...vagyis manapság inkább néznek hülyének, ha péksütemények nevét szajkózod, mint ha káromkodnál...:/

Egyszerűen figyelj oda arra, amit mondasz...vagy(ha lány vagy) akkor gondolj arra, hogy nőiesebb vagy, ha nem káromkodsz, meghogy pasik nem csípik, ha egy csaj trágár módon beszél:) Használj inkább szlenget;)

2010. szept. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem meg az vicces, amikor pl. az ofőnk órán azt a bekiabálást h "Idióta köćsög!"kijavítja és azt mondja, h mókusfejű népművészeti edény. :D Meg én is helyettesíteni szoktam. Pl. Mi a fąsz? helyett azt szoktam mondani hogy mi az elektromos kecskesusogás van? O_O Általában ezen nevetnek is. :D Meg mindenféle baromságot kitalálok. De ez csak akkor válik be, ah észreveszed, hogy káromkodsz. Én a drága jó anyám miatt szoktam rá. 5 évesen is hallottam h olyanokat mond, mint a kurvą életbe...
2010. szept. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát én lány létemre vonzom a pasikat mint a mágnes, és az se érdekli őket, hogy káromkodok... A tanáraink is káromkodnk, ha idegesek, pl az angol tanárnőnek minden 2. szava a büdös, h ha ideges... És nem muszáj róla leszokni... Faterom és muterom is káromkodósak. muerom magyarul káromkodik, a faterom meg hollanndul :)) Még is jól megvannak:D
2010. szept. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, a k*rva életbe :))
2010. szept. 11. 11:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!