Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Én akkor most mi vagyok?

Én akkor most mi vagyok?

Figyelt kérdés
Igazából többször is megfordult már a fejemben hogy lehet hogy én fiú vagyok.. Utálok lány lenni, de nem tudom biztosan hogy fiú vagyok vagy nem.. Most mégjobban úgy érzem hogy igen mert egy fiúnak anonim oldalon úgy mutatkoztam be mint fiú és beszélgettünk, azt hiszem bírja a személyiségemet, és túl kedves velem fiúként, szerintem ő meleg. Tetszik ahogyan viszonyulunk egymáshoz és bírom a beszélgetéseinket, ha tudná hogy lány vagyok, nem tetszene ennyire a dolog.. Így ő sokkal vonzóbb számomra és így magamat is sokkal vonzóbbnak érzem. Mit gondoltok erről? (Egyébként nem volt még kapcsolatom mert lányként nem tudnék összejönni senkivel, utálom hogy lánynak születtem) Akkor lehetséges hogy meleg transznemű vagyok?

2022. febr. 9. 10:58
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Nem vagy az, sok lány érez így fiatalon.

Nem kéne ilyet játszanod, valld be neki h lány vagy. Az tetszik h azt gondolod a személyiséged vonzza, holott nem valószínű, a melegeknek nehéz párt találni, amiatt túl kedves mert szexelni akar egy fiúval.

Szerintem nem tudod elfogadni h első körben a szexuális vonzalom alakul ki, majd szex után kötődés, végül akár szerelem ha megismeri a személyiséged valaki, közben pedig van vágy és kialakul bizalom is. Ritkán kialakul szex nélkül is hosszabb távon, de akkor rengeteg szexelt már veled fejben, fantáziált rólad. 39f

2022. febr. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
barom
2022. febr. 9. 11:43
 3/4 anonim ***** válasza:
32%
Bénán bókolsz.
2022. febr. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Dzsoki ***** válasza:
38%
Tehát,lány vagy. Cicivel,vaginával. Bárkivel,bármit leveleztetsz,de élőben,úgy is ki fog derülni,hogy lány vagy. Amennyiben,női kinézetű fiú vagy,úgy egy fiús külsejű lányt érdemes keresned! A választék valóban,szűk lesz.
2022. febr. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!