Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen tetoválást varrathatnék...

Milyen tetoválást varrathatnék magamra? Többi lent. Nagyon fontos

Figyelt kérdés

Tegnap anyukámnak súlyos balesete történt.Frontálisan belementek,a vétkes söfőr meghalt,úgy hála isten túlélte,újjá született.Ennek tiszteletében,vagy nem is tudom h h fejezzem ki magam,csináltatni akarok egy emlék tetoválást.Ebben szeretném kérni segítségeteket,mert keresztet nem tehetek,mert az olyan mint h ha meghalt volt,de a dátumot azt biztosan tudom.

Nem tudtam h hova rakjam föl ezt a kérdést,ha nem jó helyen van akkor szóljatok nyugodtan a modiknak.

Csak létszi segítsetek,ez nagyon fontos dolog,emlék a számomra:(


2010. szept. 12. 21:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Csináltass egy őrangyalt.
2010. szept. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

anyukád arcképe dátummal.Egy angyal...bár ez inkább nem. : o

Hirtelen nem tudok többet.Valami boldogat és szépet.

/gyors és hirtelen válasz volt/

2010. szept. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Fiú vagyok...nem tudom ez elég férfias e,vagy bármi,de még erre gondoltam pl

[link]

ami meg a szíven meg csík abba belevarratni h 2010.09.11 Szerintetek?Vagy nem épp ilyen emlékeztető dolog a balesetre?

2010. szept. 12. 22:12
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez szép:)
2010. szept. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nemértem

a vétkes sofőr halt meg és őmiatta tetováltatsz?

2010. szept. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem,vagyis igen a vétkes halt meg,de a tetoválást azért szeretném,mert anya túlélte
2010. szept. 25. 18:36
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem egy olyan motívumot kellene választanod, ami a szerencsét, védelmet szimbolizálja. Ilyen például a lóhere, a patkó vagy a pentagramma ("az ötágú, mágikus csillag már évezredekkel ezelőtt is védte az embereket a démonoktól és a sötét erőktől"). Kerestem neked néhány képet:


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Remélem, tudtam segíteni. :) Szép dolog az emléktetoválás.

2010. szept. 26. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm:)
2010. szept. 26. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!