Biszexuális lennék?

Figyelt kérdés
Ezen a kérdésen gyötröm magam már kb egy éve viszont az utóbbi időben kimondottan sokat agyalok rajta. Azt tudom, hogy leszbikus nem vagyok mert vonzodom a férfiakhoz, viszont volt már hogy úgy éreztem többet érzek az adott barátnőm felé mint barátság. Nem volt tapasztalatom még egyik nemmel sem, nem soká végzek alapsuliban. Megnyuktat az hogy tudom hogy ha az lennék elfogadná a családom meg a barátaim nagyrésze is. Eltudom magam képzelni hogy egy másik lánnyal legyek együtt meg hogy őszintén szeressem de mégis teljesen elveszve érzem magam a gondolataimban

2022. ápr. 25. 22:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor valószínűleg az vagy, de ennyi alapján, látatlanban nemigen lehet ítélni.
2022. ápr. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Senki sem 100%-ban heteroszexualis. A aranyok valtoznak csak, nalad kicsit tobb jutott a 'masik' iranynak. Ne okozzon ez problemat, elnyomnod sem kell, a kapcsolataid majd adjak magukat. Ha fiuval, akkor vele, ha lannyal, akkor vele legyel boldog.
2022. ápr. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Még nem mondható, hogy biszex vagy.

Igyekezz inkább a fiúkra gondolni.

A Te korodban nekem is voltak nagyon jó fiú barátaim, de suli után a sors szétválasztott bennünket.

Némelyik középiskolai osztály-és iskolatársammal (fiúk, lányok) még most is kapcsolatban vagyok érzelmi szálak nélkül.

2022. ápr. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia!

Én biszexuális vagyok kb. 10 éve, de nekem is voltak kétségeim az elején. Szexuálisan meggyőződtem róla, mert szeretem mindkét nemmel csinálni.

Szerintem tapasztalattal a legkönnyebb rájönni.

2022. máj. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Amúgy már egy évvel később van. Te jó ég hogy szalad az idő. Amúgy fejlemények: igen biszex lettem/ vagyok/ nem tudom hogy irjam ezt le. És lett barátnőm is. De köszi mindenkinek aki annó irt. Én meg is feletkezdtem őszintén.
2023. máj. 14. 23:39

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!