Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés
Egy rakat tehénnel futok egy pusztán, lehetséges, hogy én is tehén vagyok. Aztán megjelenik Michael Jackson szelleme, és behint minket vmilyen porral, amitől elkábulunk. Amikor felébredek (ekkor már biztosan nem vagyok tehén), egy pulthoz kötözve találom magam, aztán észreveszem, hogy a csoportvezetőm közelít felém egy láncfűrésszel, és gonoszul nevet. Én könyörgöm az életemért, végül elmosolyodik, és vmi ilyet mond: "Nyugi, Csongi, csak vicceltem, nem foglak kettéfűrészelni! Viszont Blöki se maradhat éhen..." (Blökiről már hallottam, ő a kutyája.) Azzal feloldoz, majd bezár egy ládába. Mikor végre kijöhetek, egy sötét veremben találom magam, egy bazi nagy véreb társaságában. Ő rögtön elkezd közelíteni felém, de ekkor megint megjelenik Jackson szelleme, hogy elaltassa a dögöt. Én megköszönöm neki a segítséget, ő viszont azt mondja, hogy ezért életem végéig őt kell szolgálnom. A következő jelenetben vigyázzállásba parancsol egy kísértetháznak tűnő sötét épület kapuja elé, amin be is megy. Nekem nincs más választásom, ott kell álldogálnom mozdulatlanul, míg mögülem sikoltozó hangokat hallok. Egy idő után nem bírom tovább, és összeesek. Ekkor ismét előjön Jackson, elég mérgesen, és kvázi elkezdi kiszippantani a lelkem. Én kívülről látom magamat, egyre távolabbról. Próbálok sikítani, de nem megy. Ő meg gonoszul hahotázik, és vmi olyat mond, hogy végre azt kapom, amit érdemlek. És ekkor hálistennek vége.

2022. máj. 4. 11:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Az álmod a következőt jelenti:

Te egy olyan típusú ember vagy, aki általában a nagy többséggel tart. Ez azt jelenti, hogy akár erkölcstelenebb dolgokba is belemész, ha a többség is benne van. Valamilyen szinten vallásos vagy és Még talán jézus tanításait is ismered, de te inkább ellene mész a bibliai erkölcsösségnek, nehogy a társaság, akikkel az idődet mulatod ezért vagy a hited miatt kiábránduljon mellőled. Abból indulsz ki, hogy a pokolra jut az, aki bűnt követett el. nem érzed magad elég erősnek, hogy bűntelen légy. istent gonosznak látod azért, amik a világban történnek. Attól félsz, ha rá mered bízni a hitedet, akkor ő megkínoz. A csorda jelképezi a barátaidat. A csoportvezetőd az Istenképedet. Blöki pedig, hát ő lenne isten embere, aki próbál segíteni neked. nem pap, hanem egy hívő, aki illesztőnek tűnik vagy számodra érthetetlennek, pedig valójában a javadat akarja. Azt hiszed erről az emberről, hogy ártani akar neked. aztán ott van Jacko is. jacko jelképezi az ördögöt. ő a nagy elhitető, a megtévesztő, aki inkább elcsábítana téged mindenféle okkult dolgok vagy a sátánizmus felé. Ahogy megszólít téged Jézus, az ördög megjelenik és küld valakit, hogy tereljen már vissza téged az ő útjára. Ha azt az utat követed, amit a baráti társaság, akkor elég sok kokaint szippantasz majd az orrodba. vagy egyéb kábítószert, esetleg alkoholt. tudod, hogy ezek a cuccok függőséget okoznak, de nem hiszed el. Ha ezen az úton haladsz tovább, akkor a narkót fogod szolgálni vagy egyéb függőséget. Persze te, már beszipkázol, amire ezt a választ olvasod. A cucc már elkezdi a hatását kifejteni, észrevétlenűl okozva sóvárgást. Nem mersz a függőséged miatt segítséget kérni. ( Meglehet nem is drog, de hasonló).

De most jön a csavar: az ébredés. Itt és most ébresztelek barátom. neked a csordával kell tartanod, a megbízható barátokkal és nem alkeszokkal, narkósokkal, hanem a békés, ártalmatlan emberekkel. Az sem baj, ha kockák. Isten szeret téged is. ma engem kűldött, hogy felébresszelek. Fel a fejjel, van valamije a számodra. Ha keresed, meg is találod. Benne van a 4 evangélium valamelyikében a megoldás, amit keresel. Hidd el, Isten nem egy maja látnokot akar belőled faragni, hanem egy apát, akinek az utódai a földön járnak még kétezer év múlva is. Kitartás Barátom!

(Apapápa) :)

2022. máj. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1-es Ezt még,hogy képzeled? 😠


"jacko jelképezi az ördögöt. ő a nagy elhitető, a megtévesztő,"

2022. máj. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!