Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Aki Orbán Viktorba szerelmes,...

Aki Orbán Viktorba szerelmes, miért?

Figyelt kérdés
2022. máj. 15. 15:10
A kérdező szavazást indított:
Mert szép
Mert okos
Mert kedves
Mert alacsony
9 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Primitív.
2022. máj. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Még a fiatalkori külsejébe, énjébe meg tudom érteni, de teljesen eltorzult a külseje és a világlátása is. Gondolom inkább idősek tekintenek rá úgy, mint valami bálványra, akik fiatalon Kádárra tekintettek ugyanígy. Nem normális dolog elvakultan rajongani egy politikusért, főleg, ha a hibáit közben már észre sem veszik.
2022. máj. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én nem értem, hogy Anikó mit eszik rajta.
2022. máj. 17. 22:16
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez az elvakult rajongás intenzívebb formája. Olyan, mint egy filmsztárba, focistába, tudósba, ... beleszeretni. Nem ismei a jellemét, a szokásait, az egyéniségét, csak egy nagyon keskeny szeletet lát belőle. Ez annyira szimatikus neki, hogy rajongani kezd érte. :)
2022. máj. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 xxxcsillag válasza:
Gyerekes dolog egy közemberbe beleszeretni.Ez inkább a nem a politikust, hanem az illetőt jellemzi
2022. máj. 21. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
26%

Mindannyian akik lehúzni akarják, nem kezelik ezt a kérdést racionálisan.

Közöttünk, fiatalok között is sokan vagyunk, akik reálisan gondolkozunk és igent mondunk Orbánra. Mert okos, jó diplomata és hazánkért dolgozik. Még akkor is, ha nem minden egyén elvárásának tud eleget tenni. De rajta van.

2022. máj. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Gebrie válasza:
1/6, sajnos nem! Suttyónak suttyó de nem buta, nem hülye és a primitív sem áll hiszen akkor nem ő uralkodna rajtunk és főleg ilyen hosszan!
2022. máj. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Libsik! A hatalom már nem a népé?

Most már jó lenne a pofát alapállásba rakni mert kezdtek unalmassá válni!

2022. máj. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!